Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-08-15

Retransmisja koncertu „Amore – mój hołd dla miłości” Andre Rieu

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:koncert
Wstęp:-

Kino Galaktyka zaprasza na retransmisję wyjątkowego, letniego koncertu „Amore – mój hołd dla miłości” 15 sierpnia o godz. 18:00. Retransmisja koncertu będzie imprezą towarzyszącą 21. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego.

Holenderski wirtuoz skrzypiec Andre Rieu i jego koncerty przebojów muzyki klasycznej w pięknej scenerii średniowiecznego rynku w Maastricht co roku przyciągają do miasta tłumy. W tym roku maestro zaproponował romantyczne widowisko pt. „Amore – mój hołd dla miłości”. Koncert odbył się 7 lipca i został zarejestrowany, a od 31 lipca do 15 sierpnia będzie można go oglądać na całym świecie, w tym w 60 kinach w Polsce.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


André Rieu wraz z Orkiestrą Johanna Straussa wykonali podczas koncertu sławne, znane na całym świecie utwory, których wspólnym mianownikiem są miłosne uniesienia. W programie znalazły się m.in. utwory Straussa, Verdiego, Pucciniego, Webbera, Rodgersa, a także słynna „Kalinka” i „Granada”.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, mieście, z którego pochodzi André Rieu, wzbudzają niezwykłe emocje i ściągają rokrocznie tysiące melomanów z całego świata. Dodatkowym wabikiem jest miejsce koncertu: malownicza sceneria średniowiecznego rynku Maastricht. Andre Rieu za każdym razem zaprasza także do współpracy śpiewaczki i śpiewaków operowych. Znakiem rozpoznawczym są też występy wyjątkowych gości.

Orkiestra, którą dyryguje holenderski wirtuoz, składa się z ok. 60 muzyków i powstała w 1987 roku. Pod kierownictwem André Rieu zyskała, również dzięki transmisjom kinowym i telewizyjnym, rzesze fanów na całym świecie. Wykonuje własne aranżacje wielkich przebojów muzyki klasycznej, ale także nowe kompozycje, przygotowane specjalnie na kolejne koncerty w Maastricht.

Sam André Rieu mówi:
Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuje.m

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!