Wiosenny powiew Japonii w Hotelu RADO**** Gorące Nowości - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / HejKelner / Gorące Nowości

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gorące NowościRestauracja SAFRAN Hotelu RADO**** ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezapomniany wieczór z kulturą i kuchnią japońską.

Naszym gościem specjalnym będzie pani Iga Dżochowska wraz z Atsuko Ogawa i  Akiko Asou  z Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu.

Przeniesiemy Państwa w atmosferę rodem z kraju Kwitnącej Wiśni. Aby w ten namacalny sposób móc choć przez chwilę poczuć magię Japonii, okalającego jej piękna, smaku prawdziwej, zielonej herbaty czy orientalnych napojów takich jak wyśmienite japońskie trunki, w tym sake. Podczas wieczoru japońskiego  zadbamy o to, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

W programie przewidzieliśmy:

- Wprowadzające słowo o Japonii przez panią Igę Dżochowską;

- Taniec japoński solo "sakura sakura"  - wykonanie Akiko Asou;

-  Pokaz i warsztaty jedzenia pałeczkami - Atsuko Ogawa oraz  Akiko Asou;

- Taniec tradycyjny taniec japoński - solo "Hanagasa Ondo" ;  
- Kolacja w formie bufetu oraz gotowanie na żywo z Sushi Masterem;

- Kaligrafia japońska -  Atsuko Ogawa oraz  Akiko Asou

- Film "Sto obrazów sakury”

Dla naszych gości specjalne ceny na alkohole i napoje japońskie.

Koszt: 119 zł / osoby

Dla grupy 10 osobowej butelka wina japońskiego GRATIS!

Rezerwacje :
e-mail:
tel.: 17 773 73 73 lub 785 659 005
Materiał promocyjny.

Sprawdź jedzenie przez Internet!

 

HEJKELNER – pokaż co masz w menu!

To pomysł na ułatwienie mieszkańcom dostępu do oferty lokali kulinarnych z terenu Mielca i okolic. Dzięki hejkelner Czytelnik szybko otworzy Twoje menu, wybierze posiłek i telefonicznie złoży zamówienie. Koniec szukania ulotek, wizytówek, doradzania się znajomych. Teraz wszystko co potrzebne, by zamówić obiad - w jednym miejscu!


Uwaga! Aktualizujemy oferty promocyjne naszych restauracji!


Chcesz zamieścić tutaj ofertę swojego lokalu? Pisz na biuro@hejgrupa.pl

Gorące Nowości

Facebook

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co wybierzesz?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!