Atmosfera weekendu startuje w piątek! W Piwiarni Warka wielkie karaoke [ZDJĘCIA] Gorące Nowości - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / HejKelner / Gorące Nowości

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gorące NowościW każdy piątek w Piwiarni Warka wielkie śpiewanie – do dyspozycji gości największe hity ostatnich lat i otwarty mikrofon! To okazja do wspólnej rozrywki, ale i pomysł na specjalne okazje – chociażby urodziny – jak to miało miejsce w miniony piątek!

Piwiarnia Warka od lat podtrzymuje tradycję organizowania piątkowego karaoke – jest to strzał w dziesiątkę, bo mielczanie bardzo chętnie podejmują wyzwanie i sprawdzają swoje umiejętności wokalne! Odwagi dodaje… znajomość niezapomnianych hitów (!) polskiej muzyki rozrywkowej, które zawsze pozwalają w rozkręceniu znakomitej zabawy!

Jak wyglądało ostatnie piątkowe karaoke?
Przygotowaliśmy galerię zdjęć z tego wieczoru!
Piwiarnia Warka zaprasza wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w każdy piątek od godz. 21. Warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika – chętnych do wspólnej zabawy, szczególnie w piątki nie brakuje! Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 17 250 66 11.

PIWIARNIA WARKA MIELEC Mielec, Sienkiewicza 61
Tel: 17 250 66 11
Piwiarnia Warka Mielec na Facebooku


Materiał promocyjny.

Sprawdź jedzenie przez Internet!

 

HEJKELNER – pokaż co masz w menu!

To pomysł na ułatwienie mieszkańcom dostępu do oferty lokali kulinarnych z terenu Mielca i okolic. Dzięki hejkelner Czytelnik szybko otworzy Twoje menu, wybierze posiłek i telefonicznie złoży zamówienie. Koniec szukania ulotek, wizytówek, doradzania się znajomych. Teraz wszystko co potrzebne, by zamówić obiad - w jednym miejscu!


Uwaga! Aktualizujemy oferty promocyjne naszych restauracji!


Chcesz zamieścić tutaj ofertę swojego lokalu? Pisz na biuro@hejgrupa.pl

Gorące Nowości

Facebook

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co wybierzesz?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!