OKTOBERTFEST drugi raz w Mielcu! Trwa w Piwiarni Warka! [ZDJĘCIA] Gorące Nowości - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / HejKelner / Gorące Nowości

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gorące NowościPo raz drugi w Mielcu uroczyście rozpoczął się OKTOBERFEST – święto piwa w Piwiarni Warka wraz z cenioną marką piwa Paulaner, która do Mielca wysłała beczki oryginalnego trunku prosto z Monachium!


Sobota 16 września w Piwiarni Warka była dniem wielkiego święta – wieczorem rozpoczął się tam Oktoberfest - dożynki chmielne, które od 1810 roku odbywają się w Monachium w Bawarii, a teraz cieszyć się nimi mogą również mielczanie.Piwiarnia Warka w Mielcu przygotowała wielkie świętowanie wspólnie z legendarną marką Paulaner. Do lokalu trafiły beczki oryginalnego Paulnera ważonego specjalnie z myślą o Oktoberfest!- Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę – Paulaner Oktoberfest prosto z Bawarii dostępny będzie w Piwiarni Warka w Mielcu do 3 października. To ukłon w stronę wszystkich smakoszy piwa, którzy odwiedzają naszą Piwiarnię. Serdecznie zapraszamy do wspólnego cieszenia się najlepszym smakiem piwa z wielopokoleniową tradycją – przekazują pracownicy Piwiarni Warka w Mielcu.


PIWIARNIA WARKA MIELEC Mielec, Sienkiewicza 61
Tel: 17 250 66 11
Piwiarnia Warka Mielec
na Facebooku
Materiał promocyjny.

 
Sprawdź jedzenie przez Internet!

 

HEJKELNER – pokaż co masz w menu!

To pomysł na ułatwienie mieszkańcom dostępu do oferty lokali kulinarnych z terenu Mielca i okolic. Dzięki hejkelner Czytelnik szybko otworzy Twoje menu, wybierze posiłek i telefonicznie złoży zamówienie. Koniec szukania ulotek, wizytówek, doradzania się znajomych. Teraz wszystko co potrzebne, by zamówić obiad - w jednym miejscu!


Uwaga! Aktualizujemy oferty promocyjne naszych restauracji!


Chcesz zamieścić tutaj ofertę swojego lokalu? Pisz na biuro@hejgrupa.pl

Gorące Nowości

Facebook

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co wybierzesz?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!