Dni Radomyśla Wielkiego 21-22 lipca. Koncert Rafała Brzozowskiego, Czadoman i kolejne bicie rekordu Imprezy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Imprezy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

ImprezyJuż 21 i 22 lipca odbędą się Dni Radomyśla Wielkiego oraz Podkarpacki Dzień Wędliniarza. Jakie atrakcje zaplanowano na ten rok?

Główne atrakcje na mieszkańców i gości czekać będą w sobotę 21 lipca. Świętowanie jak zawsze rozpocznie Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła. Start zawodów o godzinie 9:00. O 12:00 nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród biegaczom.

Oficjalne otwarcie Podkarpackiego Dnia Wędliniarza zaplanowano na 15:30. Jak co roku komisja oceniać będzie wyroby miejscowych zakładów. Będą też degustacje dla odwiedzających.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Od godziny 15:45 na scenie zagrają Kapela Fakiry oraz No Name. W tym czasie mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki będą się starali pobić kolejny rekord Guinnessa – najwyższą wieżę z kiełbasy. Aby udało się osiągnąć sukces, rekordowa wieża musi mierzyć przynajmniej 1,51 metra wysokości, stać samodzielnie bez żadnych podpór, a kiełbasy wykorzystane do jej stworzenia muszą być w pełni ugotowane.

Po dokonaniu wszelkich niezbędnych pomiarów, które później zweryfikuje londyński Guinness, każdy uczestnik Podkarpackiego Dnia Wędliniarza będzie mógł skosztować fragmentu rekordowej wieży z kiełbasy za symboliczną opłatą, na rzecz chorych dzieci. Oficjalna próba bicia rekordu Guinnessa odbędzie od godziny 16.30 do 18.00.

Dni Radomyśla Wielkiego to też koncerty. O godz. 20:00 wystąpi Rafał Brzozowski z zespołem, a o 21:30 zespół Czadoman. Na 22:20 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a po nich zabawę tanecznę do 24:00.

Niedziela to Gminny Turniej Sołectw Wymiatacze – konkurs sprawnościowy. To wydarzenie zaplanowano na godz. 16:00. O 19:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Braders.m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!