W czwartek wyszli ze studia, w piątek dali klimatyczny koncert! The Missing Part w Jadernówce [FOTO] Koncerty - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Koncerty
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

KoncertyMuzyczny duet The Missing Part Natalii Kwiatkowskiej i Roberta Kapkowskiego wystąpił na muzycznej scenie Jadernówki. – To muzyka dla ludzi wrażliwych wykonywana również przez ludzi wrażliwych – przedstawił muzyków Janusz Halisz, kustosz Jadernówki.

- Wczoraj wyszliśmy ze studia w Wodzisławiu Śląskim, gdzie nagraliśmy płytę duetu. Oczywiście jeszcze jej nie mamy, bo musimy zrobić wiele rzeczy, zanim ona się ukaże, ale przygotowując się do nagrań tej płyty napisaliśmy bardzo dużo piosenek – powiedziała Natalia Kwiatkowska na początku koncertu. Co ważne, kilka z tych świeżo upieczonych utworów usłyszeli po raz pierwszy właśnie mielczanie.Duet The Missing Part to wokalistka Natalia Kwiatkowska i gitarzysta Robert Kapkowski. Muzycy prowadzą widownię przez świat muzyki z gatunku bluesa, gospel i soul, prezentując zarówno kompozycje własne jak i własne aranżacje innych artystów (m.in.  Eva Cassidy, Etta James, Eric Clapton, Bill Withers, Jimi Hendrix, Bonnie Raitt, Amy Winehouse).

Muzyczna scena Jadernówki to z kolei cykl muzycznych spotkań w Oddziale Fotograficznym Muzeum Regionalnego w Mielcu. Inicjatywa zapoczątkowana została we wrześniu ubiegłego roku koncertem krakowskiego zespołu Hard Times. - Zapraszamy do Jadernówki nie tylko na uczty fotograficzne, ale i uczty z innych dziedzin sztuki – mówił na inaugurację Janusz Halisz, gospodarz Oddziału Fotograficznego Muzeum.

ks

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!