Promocja książki „Gumowe pierogi” Jana Robaka Literatura - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Literatura
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

LiteraturaPierwsza w tym roku promocja literacka zorganizowana przez Mielecką Grupę Literacką SŁOWO TMZM miała miejsce w pałacyku Oborskich  9 lutego 2018 roku. Spotkanie połączone było z wystawą prac członków Klubu Środowisk Twórczych: malarstwa Reginy Kasprzak-Adamik i rzeźby Rafała Misiaga.

Jan Robak, członek Mieleckiej Grupy Literackiej „Słowo” TMZM znany w środowisku mieleckim jako autor wierszy i piosenek, tym razem dał się poznać jako autor opowiadań, felietonów i anegdot.

Utwory z jego debiutanckiej książki „Gumowe pierogi” zaprezentowali świetni wykonawcy: Jadwiga Klaus i Jan Stępień. Jan Robak przybył na promocję z zespołem Łódź Piotrowa, którym na co dzień kieruje  oraz solistkami: Sylwią Kusak i Magdaleną Stolarz. Dziewczęta z zespołu wykonały kilka popularnych piosenek, wciągając do zabawy publiczność.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Sylwetkę Jana Robaka przedstawiła prezes Grupy Aleksandra Piguła, zaś o artystach z Klubu Środowisk Twórczych TMZM  kilka ciepłych słów przekazała prezes KŚT Jadwiga Klaus. Obrazy Reginy Kasprzak-Adamik to przede wszystkim pastelowe pejzaże, oddające piękno polskiej przyrody. Z kolei Rafał Misiąg tworzy rzeźby w korzenioplastyce oraz formy sakralne.

W spotkaniu, prócz licznych sympatyków i twórców z MGL „Słowo” i KŚT wzięli udział członkowie Zarządu TMZM z prezesem Januszem Chojeckim, wiceprezesem Zbigniewem Wicherskim, sekretarzem Anielą  Ratusińską-Trzpis.

Po występach artystycznych był czas na podpisywanie przez autora  tomików oraz rozmowy przy kawie i herbacie. Smakowite zdały się być pierogi, ale nie te gumowe z opowiadania, lecz kruche z marmoladą w środku.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!