Twórczość Łukasza Gurdaka uhonorowana tytułem Excellence FIAP (EFIAP) Artyści, konkursy, projekty - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Artyści, konkursy, projekty
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Artyści, konkursy, projektyWładze Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP) poinformowały, iż z dniem 30.10.2017 pochodzącemu z Mielca fotografowi - Łukaszowi Gurdakowi został oficjalnie przyznany tytuł Excellence FIAP. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w światowej fotografii (od roku 2014 Łukasz Gurdak był posiadaczem niższego tytułu Artiste FIAP).

-To dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się w zacnym gronie wybitnych artystów uhonorowanych przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej tytułem Excellence FIAP. Ten sukces jednak to nie tylko moja osobista zasługa, to także poniekąd sukces osób z którymi przy wykonywanych fotografiach miałem przyjemność pracować – przekazuje Łukasz Gurdak.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- W fotografii aktu, w której staram się specjalizować dobre zdjęcie to praca zarówno fotografa jak i modelki.  Fotograf może się starać, może się dwoić, troić i wysilać do potęgi, ale jeżeli modelka nie wczuje się w rolę jaką ma do odegrania przed obiektywem, zdjęcie choć może i technicznie perfekcyjne  nie będzie miało swojej odpowiedniej wymowy czy klimatu, będzie tylko zwykłym zdjęciem nagiej kobiety, jednym z wielu jakich wszędzie pełno – podkreśla mielecki fotograf.

- Dlatego dziękuję wszystkim dzięki którym ten sukces był możliwy, za włożone we wspólną pracę serce. Wiem że nieraz było ciężko, zimno, niewygodnie, jednak chyba było warto? – dodaje.

- Podziękowania za ten sukces należą się także mojej rodzinie, która dzielnie, choć nieraz z „lekkim dąsem” znosi moje szalone pomysły i wyjazdy w plener, w porach w jakich często dla zwykłego człowieka jest to irracjonalne – przekazuje na koniec Łukasz Gurdak.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!