Zrób zdjęcie i wygraj nagrody: konkurs dla uczestników Powiatowego Jarmarku Świątecznego! Artyści, konkursy, projekty - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Artyści, konkursy, projekty
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Artyści, konkursy, projektyJuż w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. - Uczestników tego wydarzenia zapraszamy do udziału w specjalnym, fotograficznym konkursie „Świąteczny błysk”. Czekają nagrody! – zachęcają organizatorzy.

- Zasady konkursu są proste: czekamy na fotografie, których hasłem przewodnim będzie „Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu”. Możecie uwieczniać na zdjęciach niedzielne krajobrazy z mieleckiego Rynku, fotografować Wasze ulubione stoiska oraz wyroby, które będzie można zakupić w czasie jarmarku. Czekamy również na Wasze selfie z jarmarcznymi ozdobami w tle – słowem, wszelkie chwyty dozwolone! – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Zdjęcia należy przesyłać do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu na adres e-mailowy: promocja@powiat-mielecki.pl lub za pośrednictwem facebookowego profilu „Powiat Mielecki” do poniedziałku, 11 grudnia do godz. 20:00.

Spośród nadesłanych zdjęć wybranych zostanie pięć najciekawszych, najpiękniejszych, najbardziej pomysłowych. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie www.powiat-mielecki.pl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku a ich autorzy zostaną nagrodzeni kompletami gadżetów od Powiatu Mieleckiego. - O wygranej poinformujemy taką samą drogą, jaką napłynie do nas zdjęcie – e-mailowo lub za pośrednictwem Facebooka – przekazują organizatorzy.

Również pozostałe zdjęcia nadesłane w ramach konkursu opublikowane zostaną na stronie powiatu i profilu facebookowym. - Możliwe, że niektóre z nich wykorzystamy w przyszłości do promowania kolejnych edycji jarmarku! – dodają.

Pamiętajcie! Uczestnicy, przesyłając zdjęcie, godzą się na ich publikację na stronie www.powiat-mielecki.pkl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku. Inne istotne informacje dotyczące konkursu znajdziecie w REGULAMINIE.

- Zachęcamy do odwiedzania Powiatowego Jarmarku Świątecznego i udziału w naszej zabawie! – zachęcają organizatorzy.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!