Podsumowanie ferii zimowych w gminie Mielec. Bezpieczeństwo najmłodszych głównym tematem [FOTO] Ośrodki - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Ośrodki
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Ośrodki
Policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy z jednostek OSP odwiedzili uczestników zajęć zorganizowanych w ramach ferii zimowych, których organizatorem był Urząd Gminy Mielec oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu.

„Postaw na bezpieczeństwo” to hasło jakie przyświecało tegorocznej edycji ferii zimowych. Pokazy i nauka pierwszej pomocy zaprezentowana została przez ratowników medycznych ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. O zagrożeniach jakie czyhają na dzieci i młodzież opowiedziały funkcjonariuszki Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Każdy uczestnik mógł również zobaczyć i przymierzyć elementy, które ochraniają policjantów w trakcie ich pracy. Do akacji przyłączyli się także strażacy z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Chorzelowa i Rzędzianowic. Zaprezentowali oni specjalistyczne wyposażenie jakie służy do niesienia pomocy. 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

– Bardzo się cieszę, że przedstawiciele policji, pogotowia oraz OSP tak chętnie wsparli naszą inicjatywę. Pomimo wielu obowiązków służbowych znaleźli chwile dla dzieci i młodzieży i przekazali im wiedzę, która kiedyś może uratować ludzkie życie. Jestem Im za to bardzo wdzięczny. Dzisiejszy świat niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw i zagrożeń. Mam nadzieje, że poprzez uczestnictwo w zajęciach uda się uniknąć niektórych w przyszłości. Wszystkim uczestnikom dziękuje za udział i życzę, żeby nigdy nie musieli wykorzystywać w praktyce wiedzy jaką zdobyli podczas tegorocznych ferii – powiedział Józef Piątek, wójt gminy Mielec. 

Ponieważ ferie to czas wypoczynku organizatorzy zadbali również o inne atrakcję. Mobilne oceanarium, warsztaty szycia maskotek, warsztaty quillingu, bale karnawałowe, turnieje układania puzzli oraz turnieje układania klocków COBI cieszyły się największą popularnością.

Miłośnicy książek, również nie mogli narzekać na nudę. Specjalnie dla nich w Filiach Bibliotecznych w Chorzelowie, Podleszanach, Rzędzianowicach, Trześni, Woli Mieleckiej oraz Złotnikach przygotowano wydarzenia czytelnicze podczas których np. wspólnie czytano książki. Odbyły się również spotkania z ciekawymi osobami, zajęcia plastyczne oraz quizy literackie.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!