Młodzieżowa grupa teatralna Antrakt wystawiła „Komedię iście królewską” [ZDJĘCIA] Teatr - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kultura / Teatr
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Teatr
Działająca w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu młodzieżowa grupa teatralna „Antrakt” wystawiła nowy spektakl. Premiera „Komedii iście królewskiej” obyła się w sobotę 12 maja.

W tym roku przypada dziesiata rocznica działalności warsztatów teatralnych Antrakt oraz dziesięciolecie pracy w nich reżyserki Magdaleny Kriger. Funkcjonowanie grupy rozpoczęło się od wystawienia „Ani z Zielonego Wzgórza” i od tego czasu mieleccy aktorzy przygotowali ponad 30 spektakli.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

W grupie teatralnej Antrakt działa obecnie ponad stu aktorów – dorosłych, młodzieży i dzieci. „Komedia iście królewska” to pierwsza z czterech tegorocznych premier. Scenariusz sztuki napisali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu przy pomocy Magdaleny Kriger.

Grupa młodzieżowa łączy młodych aktorów, którzy już grali w spektaklach z osobami, które debiutują na scenie. W „Komedii iście królewskiej” zagrało dwudziestu aktorów. Jubileuszowy spektakl  komediowo-kabaretowy opowiada historię pewnego dworu, w którym – jak opisują to autorzy scenariusza – książę zapomniał męskości, brzydota gra główną rolę, a królowa niedługo wpadnie w obłęd.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-05-13 00:01:31) Laki

    Wspaniala gra aktorska.

    Brawo "Antrakt" .Wspaniała gra aktorska.Jestem zachwycony Waszym występem. Pani Magdaleno gratuluję tak wspaniałej grupy.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Tworzą, piszą, fotografują

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!