Kup tekst / foto/ audio - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kup tekst / foto/ audio
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Kup tekst / foto/ audio

OFERTA SPRZEDAŻY TREŚCI Z PORTALU hej.mielec.pl - TEKST / FOTO / AUDIO / WIDEO

Zapraszamy redakcje prasowe do skorzystania z oferty zakupu licencji, które umożliwiają publikację, nie naruszając prawa autorskiego (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.), obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz praw majątkowych. MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ WSPÓŁPRACY / UMOWY.

Możliwość sprzedaży zdjęć także dla odbiorcy indywidualnego, dla agencji reklamowych.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO. Wpisz w treści jaki materiał z naszego portalu Cię interesuje (np. wklej link).

Określ jak ma zostać wykorzystany: ile razy, gdzie, jaki jest nakład / zasięg / ew. statystyki.

Uwaga! Nie wszystkie materiały są dostępne.

E-mail *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy:
Adres: *
Nr telefonu: *
Tel. komórkowy:
Fax:
Treść: *

*

UWAGA! UWAŻNIE PRZECZYTAJ TREŚĆ PRZED AKCEPTACJĄ! Nie podawaj danych osobowych / wrażliwych, WSPÓLNIE Z NAMI zadbaj o swoją prywatność!WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych!
Akceptuję REGULAMIN PORTALU dostępny pod adresem http://www.hej.mielec.pl/portal/polityka.
Dane administratora Danych Osobowych
Rozumiem, że administratorem danych osobowych jest firma Hejgrupa z siedzibą w Mielcu, ul. Szafera 33, biuro@hejgrupa.pl.
Cel przetwarzania
Przetwarzanie moich danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
Prawa użytkownika
Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt w sprawie zarządzania danych osobowych: info@hej.mielec.pl
Odbiorcy danych
Odbiorcami danych osobowych mogą być ZAUFANI PARTNERZY, jak: Google, Facebook, BusinessClick, Netsprint.
Czas przechowywania danych
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane planowo przez do 5 lat bądź do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
Dobrowolność
Podanie danych osobowych na stronie internetowej hej.mielec.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest MOJA ZGODA. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez usunięcie konta w hej.mielec.pl / zmiany ustawień przeglądarki / przesłanie takiego wniosku na adres info@hej.mielec.pl.
Brak zgody na przetwarzanie Danych Osobowych
Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie DO przez administrację portalu hej.mielec.pl i jego Zaufanych Partnerów oznacza brak możliwości korzystania z hej.mielec.pl i opuszczenie tej strony.

* Pola obowiązkowe

Facebook

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!