Gmina Mielec uroczyście obchodziła 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [FOTO] Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaW Chorzelowie odbyły się gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Tegoroczne obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w gminie Mielec rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p.w. Wszystkich Świętych  w Chorzelowie.  

Po niej nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych, Orkiestry Dętej z Dobrynina, Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie im. V Pułku Strzelców Konnych, zaproszonych gości, mieszkańców oraz młodzieży z flagą narodową na Miejsce Pamięci Poległych w obronie Ojczyzny w Chorzelowie na dalszą część uroczystości. 

Uroczystości rocznicowe na Miejscu Pamięci Poległych w obronie ojczyzny rozpoczęło podniesienie flagi państwowej  na maszt i odegranie hymnu państwowego przez Orkiestrę Dętą z Dobrynina. Po przywitaniu gości przez prowadzącego, głos zabrał wójt gminy Mielec Józef Piątek. 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Po okolicznościowym przemówieniu wójta gminy Mielec, przedstawiciele władz samorządowych, organizacji społecznych, partii politycznych, szkół podstawowych i gimnazjów złożyli wiązanki kwiatów. 

Po odegraniu przez trębacza sygnału „Śpij Kolego”, poczty sztandarowe zostały wyprowadzone a następnie zespoły działające w Ośrodku Kultury w Chorzelowie zaprezentowali program artystyczny „W święto Konstytucji 3 Maja”. 

Uroczystości zakończył krótki koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej z Dobrynina.m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!