Polska Policja może być zainteresowana Black Hawkiem? Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaKilka dni temu z cichą wizytą w Mielcu pojawiła się delegacja policyjnych oficjeli. Przylecieli śmigłowcem.


Zielony radziecki śmigłowiec Mi-8 wylądował na mieleckim lotnisku i parkował w pobliżu obiektów Polskich Zakładów Lotniczych. To maszyna od lat wykorzystywana w polskiej Policji, także do działań oddziałów antyterrorystycznych.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Po wizycie, która trwała kilka godzin, pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że polska Policja może być zainteresowana zakupem śmigłowców Black Hawk, rozmowy o ewentualnej przyszłej transakcji mogły być celem spotkania w Mielcu. To jednak tylko spekulacje. Nie jest wiadomo też, czy policyjny oficjele odwiedzali bądź zamierzają odwiedzać innych producentów śmigłowców.

W grudniu ubiegłego roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zapowiadało, że planuje zakup czterech śmigłowców dla lotnictwa polskiej policji.

hm


 


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-11-14 14:10:41) Zawisza

    Pewne

    San escobar prędzej kupi jednego niż jakiekolwiek siły czy specjalne czy wojsko nie wspomnę o policji po co wam śmigłowiec jak nie możecie określi się co naprawianie będzie po za waszymi portfelami. Wprowadzenie do służby śmigłowca to proces na 5 do 7 lat od ręki to sobie możecie kota że schroniska kupić i zaadaptować

  • (2017-11-14 10:19:27) emipat

    Radziecki śmigłowiec

    Życzę korporacji lotniczej z Mielca aby ten ich Blekhołk się tak sprzedawał i miał taką wszechstronność i możliwości jak ten radziecki śmigłowiec. Jedyną cechą na plus dla amerykanina jest awionika reszty mogą tylko pozazdrościć(chociażby przestrzeni ładynkowej).

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!