Skandal w Rzędzianowicach! Zdewastowali boisko piłkarskie! Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaWielotysięczne straty spowodowali wandale, którzy samochodem lub samochodami jeździli po murawie piłkarskiego obiektu w Rzędzianowicach.


Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, przed tygodniem (2 na 3 listopada 2017). Rajd po murawie spowodował poważne straty, boisko dzisiaj nie może być dopuszczone do gry i zapewne tak będzie przez długie miesiące. Klub sportowy z Rzędzianowic ostatni mecz w roli gospodarza zagrał w Podleszanach.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 Ze względu na poważne, wielotysięczne straty gospodarz obiektu zawiadomił o dewastacji murawy mielecką policją, która teraz szuka sprawcy bądź sprawców.

Osoby mające informację o sprawcy bądź sprawcach zdarzenia powinny przekazać je policjantom.hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-11-14 14:40:08) vaclav

  Brawo!

  Brawo! Tak trzymać! Nie wolno sypnąć swojego chłopaka! Wieś swego nie wyda! Nikt nie widziała nikt nie słyszał! Ufoludki jezdziły w Rz.

 • (2017-11-14 13:44:44) senyszyn

  To nie znieczulica

  podejrzewam że zrobił to ktoś miejscowy, większość pewnie ma swoje domysły, ale nie chce sypać - w imię głupio pojętej ,,solidarności". Pewnie debil wcześniej traktorem z broną jeździł i tak mu zostało.

 • (2017-11-14 13:15:35) Logan

  Pewnie Teslą przyjechali i nikt nic nie słyszał :) Pozdrowienia dla mieszkańców, brawo tak trzymać!

 • (2017-11-13 19:56:20) silver

  Znieczulica

  Ciekawe że nikt nie widział ani nie słyszał a domów pełno w pobliżu dojazd do stadionu między domami nie mówię żeby ich ktoś gonił i przeganiał tych wandali, ale zadzwonił na policję. Przecież tego nie zjeździli w jedną minutę to musiało chwilę trwać. No ale po co to, to nie moje po co interweniować. Po co się wysilać Wójt da na remont ale z naszych pieniędzy podatkowych. Pozdrowienia dla okolicznych mieszkańców.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!