Wolontariusze PZU w mieleckim szpitalu. Zakupy dla świetlicy i Mikołajki Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia

Wolontariusze PZU przeprowadzili dwa projekty we współpracy z Oddziałem Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Mielcu.Od 29 listopada wolontariusze PZU we współpracy z Oddziałem Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Mielcu realizują projekt pt. „Świetlica szpitalna –miejsce dla wszystkich dzieci". Projekt jest finansowany z grantu wolontariackiego przyznanego przez Fundację PZU pracownikom Oddziału PZU w Mielcu.

Za pozyskany grant zostały zakupione na oddział dziecięcy: łóżka rozkładane dla rodziców, kolorowe sofy, fotele na korytarz, meble kuchenne, stół i krzesła do pomieszczenia socjalnego dla rodziców, duże kolorowe pufy - piłki, stół – piłkarzyki, zabawki, kuchnia dla dzieci, gry, puzzle, klocki, bajki, stolik – ławeczka dla dzieci i wiele innych.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Podczas tego tygodnia wolontariusze PZU organizowali na świetlicy szpitalnej różnego rodzaju atrakcje: dyskoteki dla dzieci, gry, zabawy, wykonywanie ozdób świątecznych m.in. z masy solnej, papieru, robienie bombek świątecznych, witraży na szybę i inne.

W dniu 6 grudnia na oddziale dziecięcym wolontariusze PZU zorganizowali imprezę pt. „Spotkanie ze Św. Mikołajem”. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Kubusiem Puchatkiem i Niedźwiadkiem obdarowywali prezentami. Następnie w części artystycznej wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu oraz soliści Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu przygotowani przez Jolantę Dudzik, którzy przepięknie śpiewając wprowadzili wszystkich w magię świąt. Kolejnym punktem imprezy było przygotowane przez grupę apostolską przy parafii MBNP, przedstawienia pt. „Historia Św. Mikołaja”.

W części oficjalnej w podziękowaniu za pomoc i umożliwienie realizacji projektu został wręczony przez wolontariuszy PZU pamiątkowy dyplom i statuetka pani ordynator Beacie Piotrowskiej, dyplom i upominki dla zespołu lekarzy oraz całego personelu medycznego.

Podczas organizacji imprezy na oddziale wolontariuszom jako sponsorzy towarzyszyły dwie firmy: Kronospan Mielec, która ufundowała paczki dla dzieci, zakupiła 6 krzesełek do karmienia oraz mikrofalówkę i czajnik, Xerima – artykuły papiernicze.

m

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!