Awaria w Kronospanie! Przez kilkanaście minut nad miastem unosił się czarny dym! [FOTO, WIDEO] Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia


Fot. Czytelnicy portalu hej.mielec.pl
Po godzinie 10 w firmie Kronospan doszło do awarii, która zaskutkowała ogromną ilością czarnego dymu wydobywającego się z kominów. Dym widoczny był praktycznie z całego miasta.

Nad miastem przez kilkanaście minut unosił się czarny dym. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami na ternie firmy doszło do pożaru, który zduszony został przez systemy gaśnicze zakładu.

Po godzinie 11 do mediów trafił komunikat Biura prasowego Kronospan dotyczący awarii.

- Dzisiaj przed południem doszło do zapłonu materiału w suszarni płyt wiórowych w zakładzie Kronospan w Mielcu. W szybkim czasie sytuacja została opanowana. Obecnie, wspólnie z WIOŚ i strażą pożarną trwa kontrola instalacji – przekazuje Biuro prasowe firmy Kronospan.

Zobacz materiał wideo przesłany przez Czytelnika:

 

#HejMielec #oddychajMielec Awaria w Kronospanie! Nad miastem przez kilkanaście minut unosił się czarny dym! Najprawdopodobniej doszło do pożaru, który zduszony został przez systemy gaśnicze zakładu. Uważajcie na siebie! Fot. czytelnik hej.mielec.pl

Opublikowany przez Hej Mielec na 13 grudnia 2017


dw

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2017-12-14 08:22:33) wilko

  Chodzi o to żeby nagłaśniać sprawę

  Jeśli informacja trafi do odpowiedniej ilości osób - istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś będzie posiadał kwalifikacje i środki aby coś z tym zrobić. Na przykład wymusić, aby opłacali okolicznym mieszkańcom profilaktyczne badania, plus leczenie jeśli jest konieczne.

 • (2017-12-13 19:44:44) kemot18

  Odgrzewanie starego kotleta

  Czym tu się tak egzaltować ? Przecież to jest odgrzewanie starego kotleta ! My wiemy że oni nas trują. Oni wiedzą że nas trują. Wioś Wie że nas trują. UM Wie że nas trują (włącznie z tą sympatyczną Panią od OZE - ona też Wie) Starostwo Wie że nas trują. Marszałek Wie że nas trują. TV czasami też coś wspomni o tym że nas trują ale wiecie jak to teraz jest z rzetelnością TV....różnie.... Radio częściej niż TV mówi o tym że nas trują. Gazeta też systematycznie pisze o tym że nas trują. Mieszkańcy Mościsk i Trześni Wiedzą chyba najbardziej z nas wszystkich że nas trują. NO I CO Z TEGO WYNIKA ? Nic. Więc tylko pisać o tym pozostaje ale egzaltować się nie ma co bo i tak nic nie wskóracie.... Zresztą co Wam będę bronił piszcie dalej, może przynajmniej jakieś paczki dla dzieci z tego wynikną na Święta :) Serdecznie pozdrawiam otoczony leśną mielecką bryzą (nie mylić z nielotem).

 • (2017-12-13 18:18:00) lokalny_patriota_89

  Czy WIOŚ sprawdził czy doszło do zatrucia powietrza? Jak to zanieczyszczenie powietrza wpłynie na zdrowie mieszkańców Mielca i okolic?

 • (2017-12-13 18:15:58) THELI

  Oj tam oj tam, to życznie świąteczene od Krono dla Mielczan

  Rychłych problemów onkologicznych życzy cała załoga Krono Mielec PS. buziaczki dla bezsilnego samorządu

 • (2017-12-13 13:34:46) jaga@

  ---

  A przed wczoraj późnym wieczorem "stała" potężna skomasowana chmura w kształcie walca koloru sinego. Wyraźnie odcinała się na tle czarnego nieba.

 • (2017-12-13 13:24:57) zapala-79

  Filtrów dalej brak

  Miały być filtry do końca 2017 obiecane przez Krono Prezydentowi Miasta i mieszkańcom, ale totalna cisza w temacie.... Pozwolenie na emisję mają ważne do 2019, a zgodnie z nim filtry na suszarni miały pojawić się najpóźniej za rok więc mogą legalnie działać a tamto porozumienie z Miastem to obiecanki cacanki.

 • (2017-12-13 13:00:47) Zawisza

  To

  Nic i tak mamy powietrze w mielcu jak Alpach szwajcarskich przyjedzie kontrola starymi wózkami i odjada z n.....

 • (2017-12-13 12:57:19) pogoda142

  -

  Kolejna zaplanowana ?

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!