Potrącenie rowerzysty tuż przed świtem na strefie. Czytelnik: Odblaski dla rowerzystów to chyba wstyd Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDo potrącenia rowerzysty około godz. 6:40 doszło na skrzyżowaniu ulic COP i Strefowej.

Jak informuje nasz Czytelnik, poszkodowany został odwieziony karetką do szpitala. Dodaje przy tym, że nieoświetleni rowerzyści to codzienny problem na ulicach Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- Wydaje się że rowerzysta był mało widoczny (brak odpowiedniego oświetlenia), co jest niestety standardem przy spotykanych na co dzień rowerzystach dojeżdżających do pracy na terenie strefy. Jazda ze zwykłym paskowym odblaskiem to chyba dla nich wstyd - komentuje problem Czytelnik.

dw

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-01-11 23:26:41) kleryk

  Ciekawe czy to ten co go mijałem rano koło Tarapaty na lotnisku kompletnie bez oświetlenia i ubrany na ciemno. Moim zdaniem tam rano powinien patrol parę razy wlepić mandaty to się nauczą. Na szczęście sporo już jeździ z dobrym oświetleniem i odblaskami i takich widać z bardzo daleka.

 • (2018-01-11 14:30:29) ~

  Kos - zrób przegląd rowerów swoich, swojej rodziny i swoich znajomych i przy piwie porozmawiaj o jeździe po zmroku - a poprawisz bezpieczeństwo.... Ale ja rozumiem, że to Ciebie nie dotyczy, przecież wszyscy rowerzyści to emigranci lub uchodźcy, nawet nie Polacy, ani z Tobą, ani z Twoją rodziną, ani ze znajomymi nie mają nic wspólnego, a ponadto Ty się rodziny i znajomych nie czepiasz, nie interesuje Cię czy jeżdżą rowerami po zmroku, czy są widoczni.

 • (2018-01-11 14:24:43) kos

  __ gdybyś był kierowcą nie pisałbyś takich idiotyzmów.

 • (2018-01-11 14:23:09) honeybobo

  lukasz200992 Ma Pan racje, to wstyd, że strafa jest tak kiepsko oświetlona, zważając na to, że agencja wystawia każdemu właścicielowi działki co miesiąc faktury z opłatą za m.in. Oświetlenie. Generalnie cały Mielec jest bardzo ciemnym miastem stąd tyle wypadków. Na Wolności niedawno i na Sienkiewicza koło Warki. Panie kos proszę troszeczkę się poduczyć na temat sarkazmu i ironii, to nie będzie się Pan tak denerwował. ;)

 • (2018-01-11 14:19:33) zapala-79

  Rowerzyści i kierowcy

  Jestem zarówno kierowcą jak i rowerzystą i z moich obecnych obserwacji porannego ruchu na strefie to co niektórzy wyczyniają na rowerach to dramat - jazda po ciemku bez oświetlenia, nagły zmianek kierunku ruchu bez jakielkolwiek sygnalizacji czy rozejrzenia się wokoło, jazda ulicą gdy obok ścieżka, przejazd po pasach czy przejeździe bez rozejrzenia się itd. Reasumując bez uogólniania to NIEKTÓRZY rowerzyści sami się proszą o nieszczęście nie dbając o swoje zdrowie i życie. Dodam jeszcze że NIEKTÓRZY kierowcy też święci nie są i np. nie ustępują pierwszeństwa na przejazdach dla rowerów...

 • (2018-01-11 14:09:27) kos

  ~

  ~ ktoś kto w komentarzach czepia się rodziny jest ostatnim chamem. Nie znasz mnie ani moich bliskich, nie wiesz czy czy jeżdżę na rowerze czy nie, z oświetleniem czy bez więc się odpierd...

 • (2018-01-11 13:52:58) freier

  @~

  Zobacz sobie pościg za Ukraińcem kręcony z kamery policyjnej. Ciekawe ile lat dostanie? https://www.youtube.com/watch?v=WyV894c8oqI

 • (2018-01-11 13:35:27) ___

  do wszystkich komentujących

  jesli nie widzicie dobrze idzcie do okulisty , a nie zganiajcie na rowerzystów , a jakby tak lezało coś na drodze ,np drzewo lub zwierzeta ? Moze ich tez trzeba przeszkolic zeby mieli kamizelki ubrane ?

 • (2018-01-11 13:26:57) lukasz200992

  Oswietlenie

  To wstyd ze tak ruchliwe drogi jak Kosmonautow i copu nie maja oswietlenia. A i drugi problem to rowerzysci jezdzacy po drodze gdy maja sciezke rowerowa na ulicy strefiwej!

 • (2018-01-11 12:52:58) ~

  Kos - nazwiesz swojego ojca, matkę lub brata "pustą pałą"? Nie nazwiesz, bo ani Twój ojciec, ani matka, ani brat, ani Twój syn czy córka lub żona nie jeżdżą rowerem - bo Ty jesteś Mielczanin, Pan w Samochodzie i Na Zagrodzie - nie masz roweru i nigdy nim nie jeździłeś! Dlatego nic się nie stanie, jeśli rowerzystów wywali się z Mielca - Mielczan i Polaków nie ubędzie, za to pojawią się np. nowe miejsca pracy.

1 | 2  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!