Na 9 marca zaprosili do Mielca wojewodę. Uroczyście otworzy m.in. tomograf i pracownię RTG Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaKilka szpitalnych inwestycji polegających na wymianie sprzętu medycznego ma być okolicznością do zaproszenia do Mielca wojewody podkarpackiej Ewy Leniart. - Otrzymaliśmy od niej tyle wsparcia, że nie wyobrażam sobie, by jej nie było – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

- Pani wojewoda musi przyjechać do Mielca, bo otrzymaliśmy od niej tyle wsparcia, że nie wyobrażam sobie, by jej nie było – powiedział Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego zapowiadając na 9 marca uroczyste otwarcie pracowni tomografu komputerowego oraz pracowni RTG, a być może także wyremontowanego oddziału chirurgii naczyniowej w mieleckim szpitalu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Nowy tomograf komputerowy w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu działa od drugiej połowie stycznia. Jak informowaliśmy, jego zakup to wydatek 2 mln 472 tys. z czego 1 mln 400 tys. przekazała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart – w ramach dotacji z rezerwy budżetowej rządu.

Korzystając z okazji starosta chce też uroczyście zaprezentować wyremontowaną pracownię RTG wraz ze sprzętem. Tutaj inwestycja warta bliska milion złotych możliwa była dzięki zrzutce samorządu powiatowego, miejskiego i samego szpitala. Jeśli się poszczęści, wojewoda może też otworzyć wyremontowany już oddział chirurgii naczyniowej, który jednak dotychczas nie wszedł do nowych pomieszczeń ze względu na opóźnienia w dostawie nowych mebli.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!