Marian Kokoszka o planie miejskich inwestycji: Dalej jestem przekonany, że damy radę wszystko zrobić Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaPomiędzy przewodniczącym Rady Miejskiej Marianem Kokoszką i radnym Mieczysławem Wdowiarzem zawiązała się dyskusja o miejskich inwestycjach. Poruszono też kwestię remontów miejskich obiektów.

Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Kokoszka niejednokrotnie wspominał, że liczba zadań inwestycyjnych w tej kadencji, to niejako spadek po braku działań poprzedniej władzy. - Dwadzieścia kilka lat wstecz, mimo iż były nadwyżki budżetowe, wiele rzeczy nie zrobiono, a były konieczne – mówił Marian Kokoszka. - Dzisiaj mamy takie okoliczności, że w tych wszystkich ważnych z punktu widzenia funkcjonowania miasta obiektach, typu hala, dom kultury, biblioteka – poza takim kosmetycznym liftingiem, nic nie robiono i dzisiaj mamy taki o to czas, że praktycznie wszystkie te obiekty się wysypały.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

- Nie remontujemy dużych obiektów typu hala sportowa, dom kultury co roku, tylko w takich cyklach kilkudziesięcioletnich. Akurat tak się złożyło, że w tej kadencji przyszło nam się zmierzyć z trzema takimi rzeczami – podkreślał Kokoszka.

Z Marianem Kokoszką nie zgadzał się Mieczysław Wdowiarz – kiedyś zastępca prezydenta miasta. - Jeżeli nakłady poszły na jakąś inwestycję, to one co jakiś czas muszą być odnawiane, zmodernizowane. Jak pan przewodniczący ma swój dom, to wie, że po 15-20 latach trzeba dołożyć do niego. Inaczej będzie ruina – odpowiadał Mieczysław Wdowiarz. - Tak jest też z substancją miejską. Jak dom kultury w latach 50 postawiono, to po 40 latach trzeba dołożyć. Nie ma co szat rozdzierać. Tylko trzeba coś dokładać i remontować. Takie jest życie.

- Wybraliśmy te priorytety, one są bardzo kosztowne, obciążające budżet i ja jestem dalej przekonany, że damy radę wszystko zrobić. Szukamy sojuszników do wykonania tych zadań, a nie marudziarzy. To nie pod pana adresem, ale są tacy co uważają, że im gorzej tym lepiej – mówił Marian Kokoszka.

- Szukamy sojuszników do tego, żebyśmy zrealizowali trudny budżet – i te które nas jeszcze czekają, bo ten nie jest pierwszy – dodawał.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!