Mielecka Policja organizuje serię spotkań z młodymi kierowcami. Będzie symulator dachowania Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Wydarzenia


Fot. WORD Krosno
Mieleccy policjanci organizują cykl konferencji dla młodzieży pod nazwą „Wjedź w dorosłość z rozsądkiem”. Inauguracją akcji będzie debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Kształtowanie postaw młodych kierowców”. Pierwsze spotkanie już w najbliższy piątek, 16 marca o godz. 9.30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu.

- Komenda Powiatowa Policji w Mielcu podejmuje szereg inicjatyw mających na celu zwiększenie efektywności działań na rzecz wzmocnienia współpracy ze społeczeństwem. Do najistotniejszych z nich należy organizacja debat społecznych, których celem jest poznanie oczekiwań społecznych i efektywności ich realizacji przez Policję – przekazuje Urszula Chmura, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

W związku z tym policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną zaplanowali cykl spotkań z młodzieżą w ramach przedsięwzięcia „Wjedź w dorosłość z rozsądkiem”. Rozpoczęciem akcji będzie debata społeczna pt.: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Kształtowanie postaw młodych kierowców”. Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw kierowców oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów drogowych.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do uczniów klas III i IV szkół średnich, którzy posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami bądź zamierzają je uzyskać. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu mieleckiego, eksperci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie oraz Krośnie, ratownicy medyczni oraz inni specjaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Niewątpliwą atrakcją spotkania będzie możliwość skorzystania przez uczestników konferencji z symulatora dachowania udostępnionego przez WORD Krosno.

Harmonogram spotkań:

16.03.2018 r. godz. 9.30 – Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Warszawska 1, Mielec

16.03. 2018 r. godz. 12.00 – Zespół Szkół, ul. Kilińskiego 24, Mielec

19.03.2018 r. godz. 9.30 – Zespół Szkół Technicznych, ul. Jagiellończyka 3, Mielec

19.03.2018 r. godz. 12.00 – Zespół Szkół Budowlanych, ul. Jagiellończyka 3, Mielec

26.03.2018 r. godz. 9.30 – I Liceum Ogólnokształcące, ul. Jędrusiów 1, Mielec

26.03.2018 r. godz. 12.00 – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Żeromskiego 28, Mielec

k

 

Fot. WORD Krosno
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!