Ordynator Oddziału Chirurgii Naczyniowej: Dzięki wysoko wyszkolonym lekarzom i pielęgniarkom odnosimy sukcesy Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaPodczas uroczystości otwarcia wyremontowanego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu, jego ordynator podkreślił, że „oddział to nie tylko mury”. - Dzięki wysoko wyszkolonym lekarzom i pielęgniarkom odnosimy sukcesy w leczeniu pacjentów – powiedział.

W piątek 9 marca zgodnie z zapowiedziami doszło do uroczystego otwarcia trzech ważnych inwestycji w mieleckim szpitalu. Mowa o nowej Pracowni Tomografii Komputerowej, Pracowni RTG, a także rozbudowanym i wyremontowanym Oddziale Chirurgii Naczyniowej.

- Rok 2018 przynosi nam zmiany na lepsze – zarówno dla społeczności ziemi mieleckiej, pacjentów szpitala, a także dla personelu medycznego – powiedział w kontekście otwarcia nowego, wyremontowanego  Oddziału Chirurgii Naczyniowej jego ordynator dr nauk medycznych Marek Wilczyński.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

- W życiu codziennym, zabiegani, często zapominamy o rzeczach najważniejszych, ale taka chwila, jak dziś, zmusza nas do zatrzymania się i refleksji. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, ze nie ma większego dobra, niż zdrowie i życie człowieka. W naszej codziennej pracy nie ma większej wartości, niż ratowanie tego zdrowia i życia – podkreślił Wilczyński.

Ordynator przypomniał, że misją mieleckiego szpitala jest: „Zaufaj nam! Chcemy i możemy Ci pomóc”. - To właśnie na zaufaniu opiera się nasza praca, na relacji lekarz – pacjent, lekarz – lekarz oraz pracodawca – lekarz. Dzięki temu możemy ją wykonywać – powiedział.

- Ale oddział to nie tylko mury. Pomieszczenia, które widać byłyby tylko pustymi pokojami, gdyby nie było zespołu ludzi gotowych do niesienia pomocy innym. To właśnie dzięki wysoko wyszkolonym lekarzom i pielęgniarkom odnosimy sukcesy w leczeniu pacjentów – powiedział ordynator dodając, że „wielkim przyjacielem i orędownikiem powstania Oddziału Chirurgii Naczyniowej był starosta Zbigniew Tymuła”.

- Wspólnymi siłami wraz z byłym dyrektorem szpitala Leszkiem Kołaczem oraz obecnym dyrektorem Leszkiem Kwaśniewskim, udało się zrealizować to przedsięwzięcie, które pozwala na leczenie bardzo ciężko chorych ludzi, a także jest podstawą do dalszego podnoszenia jakości udzielanych przez nas usług – dodał Marek Wilczyński.

O otwarciu łącznie trzech inwestycji w mieleckim szpitalu czytaj więcej TUTAJ.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!