Fryderyk Kapinos po raz pierwszy na sesji Rady Miejskiej. „Mam świadomość konieczności sprostania wielu zadaniom” Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaPełniący obowiązki prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos 8 marca rozpoczął pracę w mieleckim magistracie. W sesji Rady Miasta po raz pierwszy udział wziął 15 marca, gdzie został oficjalnie przywitany przez jej przewodniczącego.

Sesja 15 marca była okazją do oficjalnego przywitania Fryderyka Kapinos, który po śmierci Daniela Kozdęby pełni obowiązki prezydenta. Powitał go przewodniczący Rady Miejskiej Marian Kokoszka, a nowy prezydent wygłosił krótką przemowę.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


- Z dniem 8 marca zostałem wyznaczony przez prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego do pełnienia funkcji prezydenta miasta Mielca do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego prezydenta miasta – mówił Fryderyk Kapinos. - Moja obecność tutaj spowodowana jest wygaśnięciem mandatu prezydenta Daniela Kozdęby z powodu jego śmierci. W tym miejscu chciałbym przekazać głębokie wyrazy współczucia jego żonie i rodzinie.

Prezydent Mielca prosił o wsparcie pracowników magistratu i radnych. - Obejmując tę funkcję chciałbym prosić wysoką radę, kierowników jednostek organizacyjnych, prezesów spółek, przewodniczących rad osiedli, naczelników, pracowników Urzędu Miejskiego, media oraz mieszkańców Mielca o wsparcie w działaniach na rzecz naszego miasta w realizacji rozpoczętych inwestycji i wypełniania zadań samorządu – podkreślał Kapinos.

- Mam świadomość konieczności sprostania wielu zadaniom i krótkiego czasu. A przy państwa wsparciu ufam, że swoją funkcję wypełnię dobrze dla dobra miasta i jego mieszkańców – dodawał.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!