Półtora miliona złotych kosztować będzie utrzymanie terenów zieleni miejskiej Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaUrząd Miejski w Mielcu rozstrzygnął przetarg na utrzymanie terenów zieleni miejskiej. Obejmuje ono utrzymanie parków, skwerów, nasadzeń i zieleńców oraz utrzymanie pasów drogowych niezagospodarowanych terenów zieleni.

Przetarg na utrzymanie zieleni miejskiej obejmuje nasadzenia kwiatów sezonowych i roślin trwałych, pielęgnację drzew, wykaszanie, okolicznościowe dekorowanie miejsc pamięci oraz wywieszanie flag a także zbieranie i wywóz nieczystości. Ponadto zlecenie obejmuje utrzymanie pasów drogowych i niezagospodarowanych terenów. Tu firma będzie musiała się zająć aranżacją, koszeniem i utrzymaniem czystości.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Do miejskiego przetargu zgłosiła się tylko jedna firma i to ona zajmie się utrzymaniem zieleni. Umowę z magistratem podpisze Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu wraz z Ochroną Mienia „Pewność” z Dębicy.

Umowa obowiązywać będzie do końca 2018 roku. Koszt prac to ponad 1,5 mln złotych. Utrzymanie parków i skwerów to koszt 912 600 zł. Z kolei utrzymanie pasów drogowych i niezagospodarowanych terenów kosztować będzie 599 983 zł.

Koszty te przekraczają zakładaną przez magistrat kwotę. Dla pierwszego zadania przewidziano w budżecie kwotę 638 300 zł, dla drugiego – 600 000 zł.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-05-14 22:11:36) Zawisza

    A co sie szanowny~

    Spodziewal na wieze to mil ale zeby uprzyjemnic wypoczynek to juz nie takie to socjalistyczno komunistyczne podejscie byli sekretarze teraz som czlonkowie i slonce peru i luzusy no i sygnalizatory te to najwazniesze a nie tam jakis kwiatki forsa sie liczy i uklady jak za komuny

  • (2018-05-14 20:51:26) ~

    zieleń w mieście

    mieszkam na starówce, codziennie przechodzę przez rynek...aż żal patrzeć na ten zrealizowany sen szalonego architekta miejskiej przestrzeni, wiele do życzenia pozostawia stan małej architektury...obłażące z wyblakłej farby ławki...ledwo ciurkające fontanny o zielonej paskudzie udającej gryfa nie wspomnę..zieleń też pozostawia wiele do życzenia...wycięte zostały stare duże drzewa dające cień i na rynku zrobiła się patelnia...sytuację mogłyby podratować kolorowe kwiaty, ale na rynku obowiązuje tylko jeden kolor - żółty, wiosną żółte tulipany,żółte pięciorniki, potem żółte bratki, żółte aksamitki....a przecież jest tyle pięknych kwiatów i kolorów z których można tworzyć cudne kompozycje roślinne...rynek powinien być wizytówką miasta i oczkiem w głowie miastowych urzędników...z zazdrością patrzę na zieleń w Rzeszówku...a w zapyziałym Mielcu?????......PORAŻKA!!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!