Wiadomo kto zgubił załadowaną broń na obwodnicy! Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaJak już informowaliśmy, policjanci wyjaśniają okoliczności zgubienia myśliwskiego sztucera na drodze obwodowej miasta Mielca.


Takie zawiadomienie odebrał 23 maja dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Sprawę przekazał do komendy w Mielcu.

Okazało się, że myśliwska broń załadowana trzema nabojami leżała na jezdni obwodnicy Mielca w rejonie Tuszowa Narodowego.

Sztucer zauważyli pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy przypadkiem przejeżdżali tą drogą. Broń zabrali z jezdni, o znalezisku zawiadomili policję w Kolbuszowej.

Policjanci szybko ustalili sprawcę zamieszania. Broń zgubił członek koła myśliwskiego z Tarnobrzega.

dw


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-05-26 18:47:21) Borys71

  Sztucer

  Jak był z PIS to pewnie dostał słowne upomnienie od pierwszego myśliwego RP Szyszki.

 • (2018-05-26 14:08:31) Laserda

  Żebyście się czasem nie pos*ali. Zgubił i tyle. Każdemu się może zdarzyć. Ja na miejscu tych nieogarów co ją znaleźli zabrałbym sobie do domu.

 • (2018-05-26 12:09:03) prawda83

  Ktos kto...

  Ktos kto gubi bron- strzelbe!!! nie jakis tam maly pistolecik na srodku drogi powinien miec dozywotnio cofniete pozwolenie, bo rownie dobrze moze pomylic grzybiarza z jeleniem...

 • (2018-05-25 21:30:17) Damjan

  jaka

  kare otrzymał ten psychol bo chyba nie upomnienie

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!