Bulwersujące! Gang z gimnazjum wymierza karę? Takie wideo krąży po Mielcu! Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDo naszej redakcji dotarło wideo zarejestrowane smartfonem. Sceny, które przedstawia, mogą szokować.


Wideo od niedawna rozchodzi się wśród mielczan, którzy przekazują je sobie poprzez komunikatory internetowe. Miejsce, gdzie powstało, to okolice biurowca przy ulicy Biernackiego. Na nagraniu widać grupkę bardzo młodych mielczan, wiek wskazuje na uczennice i uczniów szkoły podstawowej bądź gimnazjum.

Jedna z nastolatek znajduje się tam niekonieczne z własnej woli. Pozostali z niej szydzą i namawiają do bicia. Po chwili dwie dziewczyny biją uczennicę. Wygląda to jak wymierzenie kary przez zorganizowany małoletni pseudogang, tak jakby to wszystko zostało wcześniej zaplanowane.

Zachowanie młodych mielczan szokuje, bulwersuje. Sprawą z pewnością szybko zainteresują się policjanci. Osoby, które mogą mieć informacje na temat nagrania, powinny przekazać je do mieleckiej komendy Policji.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 Przed rokiem policjanci zatrzymali członkinie młodocianego gangu z Gdańska. Sprawa szybko stała się bardzo medialna. Tam także wszystko zaczęło się od wycieku filmu wideo ukazującego poniżanie i pobicie uczennicy. Agresywne nastolatki usłyszały wyroki przed Sądem Rejonowym w Gdańsku.

Sędzia Izabela Żurek podczas ogłoszenia wyroku zaapelowała do rodziców o rozmowy ze swoimi dziećmi. - Znajcie imiona i nazwisk znajomych swoich dzieci oraz ich rodziców. Jeżeli mają profile na Facebooku bądźcie w gronie ich znajomych i obserwujcie, co tam się dzieje i reagujcie natychmiast - mówiła.

- Nie ma przyzwolenia na przemoc (...) Sąd ma nadzieję, że ta sprawa, jej nagłośnienie oraz z całą mocą wskazanie, że takie zachowania będą surowo karane, zahamuje falę agresji, tym bardziej niepokojącej, bo dziejącej się wśród dziewczyn i przyjmującej coraz bardziej niepokojące przejawy - powiedziała sędzia.dw


 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-06-13 23:44:27) Isaac

    Ile dawniej to była normalka, po prostu się niektórym w szkole dokuczało, teraz to "gangi" :)

  • (2018-06-10 12:41:28) tomek76

    nie gang

    grupa dzieciaków mentalnością wsiową. tak zawsze było w szkoł;ach że jakiś w klasie był poniewierany i wysmiewany, taka mentalność

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!