Kolejny krok w kierunku spółki FKS Stal Mielec S.A. Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaCzłonkowie Stowarzyszenia FKS Stal Mielec zebrali się 11 czerwca 2018 roku na kolejnym walnym zebraniu w sprawie powołania spółki akcyjnej, która docelowo poprowadzi zespoły rozgrywkowe mieleckiej Stali.


Podczas spotkania 11 czerwca odczytany został projekt statutu spółki. Po krótkiej dyskusji 26 uprawnionych do głosowania członków stowarzyszenia zaakceptowało projekt. Nikt nie był przeciw, nikt się nie wstrzymał.

Kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie procedury zmierzającej do porozumienia się z zainteresowanymi akcjonariuszami, formalne założenie spółki oraz jej rejestracja w strukturach PZPN.

Natomiast na 29 czerwca planowane jest zwykłe walne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-06-12 12:20:26) cypisek

  Kolejny krok..

  ... po kroczku i po cichutku założą taką spółkę, że jak dojdzie "co do czego" to nikt nie będzie wiedział o co chodzi i winnych nie będzie.. Czyli po staremu.. A porozumienie akcjonariuszy to w jakiej sprawie?.. gdy wszystko jest niby przejrzyste.. Czyżby chodziło o zabezpieczenie obecnego zarządu przed ewentualnymi roszczeniami i zapewnienie dotychczasowym decydentom udziału w przyszłych zyskach.. Rozsądny, potencjalny sponsor powinien mieć 100% kontroli nad finansami spółki.. Hej

 • (2018-06-12 10:38:41) brylomistrz

  Może po to jest spółka, że jest to mile widziane przez sponsorów? Jest wgląd w finanse klubu i jakiś wpływ na to co się dzieje. Spółkę musisz założyć jak awansujesz do Ekstraklasy. Sandecja robiła to na szybko i wyszły przy tym niezłe 'jaja", polecam poczytać. Lepiej to zrobić teraz i jest to krok w dobrym kierunku. Ile jesteśmy w tej I lidze, dopiero kopali po jakiś wioskach, a w Mielcu jak zwykle totalne napięcie: albo awans albo nie ma co oglądać. Zgoda, że drużyna trochę odpuściła pod koniec i nie wyglądało to dobrze, ale z drugiej strony czy na dzień dzisiejszy byliśmy gotowi na ekstra-klapę za wszelką cenę? Może pograjmy tam z 3 sezony chociaż?

 • (2018-06-12 10:31:32) Damjan

  Po co Wam

  ta spółka? trener urwany z choinki, kopacze by chcieli a nie mogą bo nie potrafią, szkoda tylko tych ludzi którym dajecie złudne marzenia o ekstraklasie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!