MKS od lipca wprowadza nową taryfę opłat [WIDEO] Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaOd 1 lipca obowiązywać będzie nowy cennik biletów komunikacji miejskiej. W środę 13 czerwca w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca zmiany.

Miejska Komunikacja Samochodowa wprowadza zmiany w taryfie opłat. Jak zapewnia spółka zmniejszą się ceny biletów na ekarcie, ujednolicony ma też zostać system ulg. Ponadto obowiązywać będą nowe strefy biletowe.

Zobacz wideo:

#HejMielec Konferencja prasowa dot. Zmian w komunikacji miejskiej

Opublikowany przez Hej Mielec 13 czerwca 2018Więcej informacji wkrótce.

m

 


Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-06-15 00:17:22) ~

  bilety przez sms

  super że nareszcie będą bilety przez sms i doładowanie miesięcznych przez internet

 • (2018-06-14 22:16:14) ~

  + dla MKS

  Wygląda to obiecująco zobaczymy co dalej DOBRY PAN to tylko pełniący obowiązki Prezydenta ŚP. Daniela Kozdęby i to on z całą pewnością położył podwaliny pod to co tutaj widzimy bo takie rzeczy nie wydarzają się nagle. Tak w chwili zadumy pomyślałem sobie, że Nasz Prezydent miał wizję lepszego miasta które pozostawił po sobie poprzednik a i na pewno zostawi następca. No ale czas pokaże. To czego bym życzył naszemu Miastu to żeby uwolniło się w końcu od tych układów fałszywych pionków którzy potrafią czynić sobie dobrze a już nie koniecznie mieszkańcom. A tak na marginesie to ciekawi mnie sprawa ulicy która nie nadaje się dla autobusu. :| To jest taki żart ? czy tym Miastem rządzili kretyni? widocznie ktoś miał działki do sprzedania i zrobił taką prowizorkę bo na więcej miasto nie bylo stać.

 • (2018-06-14 22:10:02) ~

  + dla MKS

  Wygląda to obiecująco zobaczymy co dalej DOBRY PAN to tylko pełniący obowiązki Prezydenta ŚP. Daniela Kozdęby i to on z całą pewnością położył podwaliny pod to co tutaj widzimy bo takie rzeczy nie wydarzają się nagle. Tak w chwili zadumy pomyślałem sobie, że Nasz Prezydent miał wizję lepszego miasta które pozostawił po sobie poprzednik a i na pewno zostawi następca. No ale czas pokaże. To czego bym życzył naszemu Miastu to żeby uwolniło się w końcu od tych układów fałszywych pionków którzy potrafią czynić sobie dobrze a już nie koniecznie mieszkańcom. A tak na marginesie to ciekawi mnie sprawa ulicy która nie nadaje się dla autobusu. :| To jest taki żart ? czy tym Miastem rządzili kretyni? widocznie ktoś miał działki do sprzedania i zrobił taką prowizorkę bo na więcej miasto nie bylo stać.

 • (2018-06-14 10:41:19) pitters88

  ???

  kapinos DOBRY PAN załatwił mielczanom NOWE TARYFY na mks...następna przedwyborcza reklama dla ciemnego ludu...żenua

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!