Ambitna propozycja radnego: budowa zupełnie nowej przychodni w miejscu „czwórki”? Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaDwa nieudane przetargi pokazują, że zaplanowany na ten rok remont Przychodni nr 4 może nie dojść do skutku. Tymczasem pojawił się alternatywny pomysł… budowy zupełnie nowego obiektu.

Starostwo Powiatowe jest na etapie przygotowania trzeciego już przetargu na remont budynku Przychodni nr 4 przy ul. Żeromskiego w Mielcu. Dwa poprzednie przetargi zostały unieważnione ze względu na zbyt wysokie oferty.

- Jeżeli przetarg jest za prawie 6 milionów złotych to moglibyśmy postawić nowy obiekt w tym metrażu. Czy ja podejmę taką decyzję? Nie – mówi starosta Zbigniew Tymuła. – Unieważniliśmy ten przetarg, bo to jest sprzeczne wydawanie publicznych pieniędzy. Ogłosiliśmy drugi przetarg i kwota była mniejsza, ale wciąż przerastała nasze możliwości – dodaje.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Idea budowy nowego obiektu przychodni spodobała się radnemu powiatu mieleckiego Michałowi Deptule. - Może warto będzie zastanowić się po trzecim przetargu, gdyby on wciąż był dla nas niekorzystny, aby podjąć męską decyzję i budować nowy budynek. Bo jeżeli wygra firma za małe pieniądze to będziemy remontować „trupa”, bo ten budynek jest w strasznym stanie technicznym – powiedział.

- Może warto będzie podjąć taką bardzo męską i odważną decyzję, a myślę, że nasze finanse na to pozwolą – ocenił Deptuła.

Jak do tego pomysłu odniósł się starosta? – Męskie i odważne decyzje podejmujemy, ale tu jest czynnik ludzki. Są tu przychodnie i poradnie prywatne, które obsługują całe osiedle – powiedział w kontekście potrzeby przeprowadzki wszystkich gabinetów na czas budowy nowego obiektu.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-07-11 07:41:25) kickic

    Pisałem

    o takim rozwiązaniu już dwa razy przy okazji wcześniejszych artykułów. Zatem propozycja radnego wynika z tego ,że czyta to co mają do powiedzenia mieszkańcy. Ma plusa.

  • (2018-07-10 19:18:44) econic62

    Fajny pomysł, a staroście znów łapki się zatrzesly to jak nie przychodnia może by Pan starosta, parę banieczek do hali dorzucił a taki tam gescik że strony starostwa

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!