Dziesięć placów zabaw przy miejskich przedszkolach będzie otwartych dłużej Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaJak już informowaliśmy magistrat podjął próby, by wydłużyć godziny otwarcia placów zabaw przy miejskich przedszkolach. Częściowo się to udało – od 10 lipca z dziesięciu obiektów będzie można korzystać dłużej.

Od 10 lipca place zabaw przy: Przedszkolu Miejskim nr 3 (ul. Ossolińskich), Przedszkolu Miejskim nr 4 (ul. Spółdzielcza), Przedszkolu Miejskim nr 6 (ul. Piotra Skargi), Przedszkolu Miejskim nr 9 (ul. Pisarka), Przedszkolu Miejskim nr 12 (ul. Konopnickiej), Przedszkolu Miejskim nr 13 (ul. Łukasiewicza) oraz Przedszkolu Miejskim nr 16 (ul. Chałubińskiego) będą otwarte do końca września do godziny 21:00, a w każdą sobotę i niedzielę od godzin rannych do godz. 20:00.


Urząd Miejski w Mielcu by umożliwić dłuższe funkcjonowanie przyprzedszkolnych placów zabaw zawarł umowy z firmami, które wieczorami będą place zamykać i sprzątać.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-07-11 09:46:35) kemot18

    PM16 - good job !. Jest to jakieś zadość uczynienie dla dzieci za tą rozpierduchę którą za przyzwoleniem mpecu i msm dzieci widzą codziennie pomiędzy blokami Szafera /Godlewskiego/Botaniczna. Przypominam że zgodnie z informacją z mpecu remont CO w tym miejscu miał sie zakończyć początkiem czerwca.....póki co to końca nie widać i dzieci chodziły codziennie po tych stertach piachu, gruzu i koparce. No ale teraz może pójdą na nowy plac zabaw koło przedszkola - oby tylko faktycznie był otwarty....zobaczymy.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!