Czas decyzji w FKS Stal Mielec: kto prezesem mieleckiego Klubu? Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaPrzed działaczami klubu piłkarskiego FKS Stal Mielec kolejne spotkanie dotyczące przyszłości FKS Stal Mielec.


Dzisiaj po południu odbędzie się posiedzenie zarządu Klubu, które może spowodować szybkie zmiany na stanowisku prezesa Stowarzyszenia FKS Stal Mielec.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się oświadczenie czterech z pięciu aktualnych członków zarządu FKS Stal Mielec. List zawierał apel do jednego z działaczy zarządu, mniej aktywnego w ostatnich miesiącach, by odpowiedzialnie i profesjonalnie podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości i jednocześnie samego Stowarzyszenia.

Główni sponsorzy warunkują współpracę z FKS Stal Mielec od decyzji tego działacza: oczekują, by jasno się zdeklarował – czy odejdzie z zarządu Stowarzyszenia w reakcji na brak zaufania dla jego osoby, czy samodzielnie zbuduje zupełnie nowy zarząd Klubu i zapewni jego finansowanie. Sprawa wygląda na bardzo poważną i pilną.

hm


 


Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-07-10 20:17:46) robert66

  Zmarł były trener FKS Andrzej Gajewski

  Przeczytałem na internecie że 2 lipca zmarł były trener piłkarzy FKS Stał Mielec a aktualny zarząd nawet nie pofatygowal się o tym napisać.

 • (2018-07-10 18:16:39) cypisek

  Co prawda..

  .. już dawno było do przewidzenia, że intratne posady doprowadzą do rozłamu.. I tak się stało.. Walka o korytko i udziały w profitach na bok odsuwa cel nadrzędny.. Pożywim uwidim Hej

 • (2018-07-10 14:28:22) zxs79

  Róbta co chceta ale

  widzę że Ktoś tu ma szansę zostać antyczłowiekiem roku, potem 10-leciea - dekady zapisując się na zawsze w historii mieleckiej piłki obok takich ikon jak MERTEL SZAJS, i MALINY NA STADIONIE. Kibice pamiętający ekstraklasę wiedzą o czym piszę. Człowieku pomóż puki możesz. Dziś jesteś bohaterem który pomógł w odrodzeniu, od jutra możesz być napiętnowany do końca życia.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!