Czas decyzji w FKS Stal Mielec: nowy projekt „STAL MIELEC 300” Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaZa działaczami FKS Stal Mielec rozmowy dotyczące przyszłości Klubu, będące reakcją na oczekiwania sponsorów.


Efektem dwóch dni ustaleń jest opublikowane dzisiaj przez Klub FKS Stal Mielec oświadczenie:

W trosce o najwyższe dobro dla całego środowiska piłkarskiego Klubu FKS STAL MIELEC, Zarząd Klubu FKS STAL MIELEC na ostatnim posiedzeniu w dniu 10 lipca 2018r, jednomyślnie powierzył dotychczasowemu członkowi Zarządu – Panu Krzysztofowi Gaweł pełnienie funkcji Menedżera Projektu „STAL MIELEC 300”. Celem niniejszego Projektu będzie pozyskanie nowych sponsorów dla Klubu. Równocześnie Zarząd Klubu wystąpił z propozycją złożenia przez Pana Krzysztofa Gawła rezygnacji z dotychczasowej funkcji, to jest członka Zarządu, a Pan Krzysztof Gaweł przychylił się do tego wniosku.

Jednocześnie informuje, iż od dnia 11 lipca 2018r Zarząd Klubu FKS STAL MIELEC będzie pracował w następującym składzie:

Jacek Orłowski – prezes zarządu
Robert Serafin – sekretarz zarządu
Bartłomiej Jaskot  – skarbnik zarządu
Bogusław Wyparło – członek zarządu

Jednocześnie wyrażamy podziękowania dotychczasowym członkom Zarządu, tj. Panom Andrzejowi Podraza, Zbyszkowi Hariasz, Mieczysławowi Indyk, Marcinowi Maziarz i Krzysztofowi Gaweł za pracę, poświęcony czas i osobiste starania na rzecz Klubu FKS STAL MIELEC, a zwłaszcza Panu Sławomirowi Gaweł,  który był z nami nieprzerwanie od IV ligi, wspierając nas również finansowo.

Z podziękowaniem dla Sławomira GawłaZ wyrazami szacunku
Zarząd FKS STAL MIELEC


Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-07-12 10:02:18) Michal112

  FINALLY!

  Nareszcie coś się dzieje w tym klubie!

 • (2018-07-12 09:29:23) zxs79

  z tą strefą i 300zł

  To tak powinno być!! ale nie pracownicy tylko pozamiejscowi pracodawcy. Mają obniżone podatki i tanią siłę roboczą. O jakiejkolwiek fajnej podwyżce zapomnij. Taki pozamiejscowy pracodawca pozatym co napisałem nie daje miastu nic! Powinni się coś dorzucać do jakiegoś placu zabaw albo do promocji poptrzez sport

 • (2018-07-12 00:23:49) ~

  a ja już myślałem , że chodzi o 300 zł rocznie czyli 25 miesięcznie od każdego zatrudnionego w SSE na Stal

 • (2018-07-11 21:19:42) ~

  A już myślałem, że to nawiązanie do 300 Spartan

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!