Podziękowania pełniącego obowiązki prezydenta Mielca Fryderyka Kapinosa za IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaFryderyk Kapinos, pełniący obowiązki prezydenta Mielca, wystosował podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych.

Podziękowania Fryderyka Kapinosa:


Cieszę się że Podkarpackie Pokazy Lotnicze wróciły do Mielca, miasta w którym rozwijają się skrzydła, które nieprzypadkowo jest uznawane za lotniczą stolicę Polski. Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego i Polskimi Zakładami Lotniczymi w sobotę 28 lipca świętowaliśmy trzy wielkie jubileusze: 80-lecie przemysłu lotniczego w Mielcu, 100-lecie polskiego lotnictwa i 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dziękuję marszałkowi Władysławowi Ortylowi i prezesowi Januszowi Zakręckiemu za bardzo dobrą współpracę przy organizacji tego wydarzenia. Szczególne słowa podziękowania kieruję do osób i służb, które włączając się w organizacje naszego lotniczego święta przyczyniły się do tego, że było bezpiecznie i wszyscy pełni wrażeń  wrócili do swoich domów.

Serdecznie dziękuję Lotnisku Mielec, Policji, Straży Pożarnej, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Automobilklubowi Mieleckiemu, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej, Miejskiej Komunikacji Samochodowej, firmom Melex, MKT Serwis z Woli Mieleckiej, Husqvarna Polska, Wydziałowi Komunikacji Starostwa Powiatowego, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oddział w Mielcu oraz wszystkim których nie wymieniłem, a którzy w jakikolwiek sposób wsparli nas w organizacji tego ogromnego przedsięwzięcia.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-08-04 10:16:45) Mielczaninnadorobku

  BARDO WAŻNA INWESTYCJA

  BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE MIELEC MA W KOŃCU SWOJE PRAWDZIWE ŚWIĘTO!!!...............PODOBNO PRAWIE 50 000 OSÓB TO O CZYMŚ ŚWIADCZY!!!...............ŻE MIELCZANIE POSTRZEGAJĄ DALEJ MIELEC JAKO - "MIASTO LOTNICZE"?

 • (2018-08-01 16:25:47) lukasz200992

  Co?

  Przecież w 2015 roku inicjatorem bylo wojewodztwo i zorganizowało 1 podkarpackie pokazy lotnicze.

 • (2018-08-01 15:01:40) mielec80

  to pomysł ś.p. Prezydenta Kozdęby

  To Prezydent Kozdęba odkopał pokazy lotnicze w Mielcu 2015 r. z lamusa był pomysłodawcą organizacji tej imprezy po latach w Mielcu, chciał żeby ta impreza na stałe została wpisana w grafik imprez miasta niestety jego entuzjazmu wtedy nie popierały władze województwa. Dobrze ze jednak w tym roku poszły po rozum do głowy przecież to ogromna promocja i wizytówka dla miasta.

 • (2018-08-01 12:38:36) tomek76

  impreza jak impreza

  tylko nie bardzo było co pokazywać, nawet ten F-16 jakiś stary już

 • (2018-08-01 11:49:25) igła

  Było fajnie

  Fajna impreza oby takich w Mielcu więcej!!! Może brakowało szybowców i spadochroniarzy ale pod względem organizacji i dojazdu było na 5+. Słychać było narzekania na dojazd prywatnym samochodem, więc trza było jechać autobusem komunikacji miejskiej, której należą się słowa uznania, wiem bo jechałem a wielkiego tłoku nie było.

 • (2018-07-31 21:24:13) jam111

  BARDO WAŻNA IMPREZA

  Zgadza się . I zabrakło na niej Aeroklubu Mieleckiego ,tak można nazwać. Bo był tylko mały akcent w wykonaniu AM. Gdzie pokaz Szybowców ,wystawy szybowców, samolotów !!!! Nie wspomnę o skokach spadochronowych!!! Których tak bardzo brakowało ,na Mieleckim niebie!!! O które publiczność pytała i pyta!!! Coś nasz władza przespała ,albo to celowe działanie. CZERWONA KARTKA DLA NASZYCH WŁADZ- WSZYSTKICH Dla 1 i 2

 • (2018-07-31 20:50:23) Mielczaninnadorobku

  BARDO WAŻNA IMPREZA

  Najlepsza impreza w Mielcu związana z jego jedyną tradycją - MIASTO LOTNICZE -

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!