Uwaga! W Mielcu pojawił się podpalacz. Grasował na Osiedlu Lotników Wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

WydarzeniaW kilku miejscach między zabudową Osiedla Lotników w nocy z środy na czwartek wybuchały pożary. Wszystko wskazuje na celowe podpalenia.


Gdy strażacy PSP i OSP z Mielca oraz powiatu dogaszali starą cegielnię przy ulicy Wojsławskiej, gdzie 8 sierpnia wieczorem doszło do dużego pożaru, dyżurny mieleckiej straży dostał wezwania do mniejszych pożarów w Osiedlu Lotników.

W kilku miejscach przy ulicach Kocjana, Pisarka czy Bajana ogień strawił kontenery na odpady. Niestety pożar doprowadził też do uszkodzenia zaparkowanych w pobliżu samochodów.

Wiele wskazuje na to, że ktoś podpalał kontenery dla zabawy, celowo. Akcja gaśnicza trwała niemal do rana. Straty są poważne.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Podpalacza starają się wyśledzić funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Warto zachować czujność. Widząc nieznane osoby krzątające się w okolicy kontenerów na odpady, zachowujące się nietypowo, warto im się przyjrzeć, zapamiętać wygląd.

Gdy jest podejrzenie o niebezpieczne zachowanie trzeba niezwłocznie zawiadomić policję.

Obecnie nie jest jasne, czy podpalenia w Osiedlu Lotników można łączyć bezpośrednio z pożarem cegielni.

WIDEO - POŻAR CEGIELNI W MIELCU, 8 sierpnia 2018dw


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-08-09 21:15:05) kemot18

    Alternatywnym rozwiązaniem jest podpisanie umowy-zlecenia lub umowy o dzieło z szeroką rzeszą emerytów którzy godzinami przesiadują w oknach i komentują kto gdzie idzie i co robi. Tańsze rozwiązanie od monitoringu i z pewnością skuteczniejsze.

  • (2018-08-09 21:13:01) kemot18

    "Warto zachować czujność. Widząc nieznane osoby krzątające się w okolicy kontenerów na odpady, zachowujące się nietypowo, warto im się przyjrzeć, zapamiętać wygląd. " Hmm a może by tak zamontować monitoring przy każdym kontenerze na śmieci - koniecznie z identyfikacją twarzy ? Problem podpalacza by się sam rozwiązał a przy okazji zostały by zidentyfikowane osoby które wyrzucają śmieci "nie do swoich kontenerów". Warto przemyśleć ten temat. Straż miejska miała by podgląd na 120 śmietników i już by było bezpieczniej :)

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!