Remont ul. Okrężnej rozpoczęty. Będzie nowa nawierzchnia – zdążą w 2017? Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Drogi

Niefortunnie rozpoczęły się prace remontowe ulicy Okrężnej na osiedlu Dziubków. Po zdjęciu zniszczonej warstwy asfaltu przyszło pogorszenie pogody i prace stanęły.Remont nawierzchni drogi na ul. Okrężnej znalazł się w tegorocznym planie robót w ramach bieżącego utrzymania dróg miejskich. Prace rozpoczęły się przed kilkoma dniami od zdjęcia starej warstwy asfaltu. Później przyszło pogorszenie pogody – spadł śnieg, temperatury spadły poniżej zera i prace stanęły.

- Remont nawierzchni ulicy Okrężnej jest wykonywany w ramach bieżących napraw i remontów dróg gminnych zaplanowanych na rok 2017. O ile pozwolą na to warunki atmosferyczne ma zostać zrealizowany do końca grudnia br. – przekazują miejscy urzędnicy.

Na okres prowadzonych robót mieszkańcy ul. Okrężnej muszą uzbroić się w cierpliwość i zachować szczególną ostrożność.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-12-13 19:58:50) kemot18

    update 13-12-2017.

    Co prawda Mikołaj już był ale jeśli mamy być dokładni to dziś (tj. 13-12-2017) pojawili się fachowcy i ostro lecą "z koksem" a w zasadzie z asfaltem. Położyli prawie cały jeden dywanik asfaltowy na Okrężnej tzw. warstwy pierwszej (bo ma być jeszcze druga- docelowa "autostradowa" :) ). Ale uwaga: w kwestii studzienek to przyjęli chyba system z zaprzyjaźnionej ulicy Wyszyńskiego. Czyli: najpierw wylać asfalt a później go "rozorać' i wykonać nowe studzienki (dla ścisłości stare zostały póki co na miejscu). Widać po fachowcach że chcą skończyć przed Świętami - zobaczymy...

  • (2017-12-06 19:37:37) kemot18

    Badzmy dokladni jesli chodzi o te "kilka dni"

    "Prace rozpoczęły się przed kilkoma dniami od zdjęcia starej warstwy asfaltu. Później przyszło pogorszenie pogody ...." Badzmy dokladni jesli chodzi o precyzyjne informowanie przez media. Te kilka dni to juz trwa od 15 listopada bo wtedy zaczeli rozbiorke drogi. Pogoda w miedzy czasie byla ale fachowcy nie.... Tyle w temacie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!