Sygnalizacja świetlna na Alei Niepodległości do wymiany Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiSygnalizatory drogowe na Al. Niepodległości w ścisłym centrum Mielca będą zmienione i poddane dokładniejszej synchronizacji.

Wymianę sygnalizatorów na odcinku Al. Niepodległości od skrzyżowania z ul. Biernackiego do wiaduktu zapowiedział starosta mielecki - droga ta jest zarządzana właśnie przez powiat mielecki.

- Chcemy wymienić wszystkie światła, bo są niezgodne z przepisami – twierdzi starosta Zbigniew Tymuła. Nowe sygnalizatory mają być zsynchronizowane, nie będą też stać na słupach – najpewniej mają się znaleźć nad drogą, gdzie będą bardziej widoczne.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-02-12 11:52:57) Consuela

  Centrum

  zamknąć dla samochodów, pozostawić tylko dla pieszych i samochodów dostawczych. Co za głupie komentarze poniżej - wystarczy już inhalacja Mendelejewa serwowana dla pieszych na skrzyżowaniu Jagiellończyka z Żeromskiego, totalna porażka! lepiej omijać to miejsce jak tylko można. Do tego notoryczny Kronosyf ... po prostu brak słów dla tak idiotycznych komentarzy. Ogarnijcie się i przestańcie jeździć samochodami do galerii po np. kubeczek z gazetki .....UFFFFFF

 • (2018-02-12 07:51:43) kos

  Co z sekundnikami odmierzającymi czas do zmiany świateł?

 • (2018-02-11 19:44:56) ~

  ...

  PIESZY MA CZEKAĆ! Tylko światła na przycisk! Najlepiej z jak najkrótszym czasem na przejście i długim oczekiwaniem na zielone na przejściu. Ruch na jezdni ma być płynny! I wywalić rowerzystów z Niepodległości - po co komu te pseudopasy rowerowe pełne błota? Po co te czerwone pola przed światłami dla rowerzystów, skoro i tak nikt z nich nie korzysta? Chodniki są szerokie, przemianować je na ciągi rowerowo-piesze i po sprawie!

 • (2018-02-11 16:37:22) mlc-marko

  menelspodtesco - nie dla pieszych tylko przez pieszych, zielone światło wzbudzane przez pieszego = dłuższy czas oczekiwania na możliwość przekroczenia drogi

 • (2018-02-11 16:03:40) prawda83

  Panie Starosto

  Skoro poruszamy temat sygnalizacji swietlnej zróbmy to dobrze, a mianowicie zrobmy wskazniki sekundowe kiedy światło będzie się zmieniać w celu uniknięcia czekania na np jakiegoś "dziadka" któremu zapali sie zielone a on dopiero szuka gdzie ma jedynkę. Pomoże to zminimalizować korki.

 • (2018-02-11 15:49:42) menelspodtesco

  ale..

  Co złego jest w sygnalizacji wzbudzanej dla pieszych?

 • (2018-02-11 12:38:20) mlc-marko

  informacja dla p Starosty, wymiana jak najbardziej bo z widocznością z lewego pasa faktycznie nie jest najlepiej i w konsekwencji nie najbezpieczniej ale akurat tu na Niepodległości przy Pasażu czy obok Domu Kultury gdzie ruch pieszych jest bardzo duży nie chcemy sygnalizacji wzbudzanej przez pieszych, żadnych przycisków dla pieszych!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!