Uwaga na al. Niepodległości! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu z Biernackiego i Chopina! Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiRozpoczął się remont kolejnego odcinka drogi prowadzącej od centrum w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uwaga kierowcy: pod Górką Cyranowską tylko jeden pas!

Trwający od kilku tygodni remont ul. Kwiatkowskiego wkroczył w kolejny etap. Prace znacznie zbliżyły się do ścisłego centrum miasta i objęły odcinek al. Niepodległości. Nastąpiła zmiana organizacji ruchu: kierowcy jadąc od centrum w stronę SSE mają do dyspozycji tylko jeden – prawy pas, a nie jak dotychczas dwa pasy ruchu.

Szczególną uwagę należy zachować na skrzyżowaniu przy Górce Cyranowskiej, gdzie jadąc lewym pasem od centrum kierowcy mogą jedynie skręcić w lewo – w ulicę Biernackiego. Do jazdy na wprost służy wyłącznie prawy pas. W przypadku braku uwagi kierowców sytuacja może być o tyle niebezpieczna, że drugim pasem poruszają się teraz pojazdy jadące od Strefy w stronę centrum.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Przypomnijmy, że prace prowadzone są w ramach kolejnego etapu remontu al. Kwiatkowskiego. Ten rozpoczął się w ubiegłym roku remontem drogi pomiędzy rondami. Obecny zakres obejmuje odcinek od ronda łączącego Kwiatkowskiego z ul. Przemysłową właśnie do skrzyżowania al. Niepodległości, Biernackiego i Chopina.

Inwestycję na zlecenie powiatu mieleckiego realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. w Mielcu za kwotę 4 mln 368 tys. zł.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-07-11 10:19:44) kemot18

    Spoko. najpierw położą, później zdejmą i na końcu znowu położą. Ale spokojnie, pewnie zaraz ruszy budowy sieci szkieletowej to znowu rozbiorą i znowu położą.... No w końcu to nie ich prywatne pieniądze tylko nasze wspólne...więc o co ci chodzi ?

  • (2018-07-11 06:57:37) piko_hejmielec

    Gdzie zjazd do Unimetu od SSE ?

    Wykonano szeroki zjazd od osiedla do Centrali technicznej i pewnie przyszłego Centrum Handlowego i bardzo dobrze, patrzymy w przyszłość. A gdzie zjazd do nowego Unimetu od strony SSE ? Znów będzie przeróbka za kilka miesięcy ? Nowy Unimet (dawny teren PKS-u) będzie uruchomiony pewnie lada moment i zjazd (trzeci pas do skrętu w lewo) myślę, że by nie zaszkodził.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!