W Chorzelowie nareszcie powstaje sygnalizacja świetlna. Piesi będą bardziej bezpieczni Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiTrwa budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu w Chorzelowie. To ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców gminy Mielec, a w szczególności pieszych.

Sygnalizacja jest budowana w pobliżu chorzelowskiego kościoła, na skrzyżowaniu dróg powiatowych relacji Tuszów Narodowy – Mielec – Rzochów, Nr 1 185R Złotniki – Chorzelów oraz drogi gminnej Nr 103441 Chorzelów (Sokolnia) – Lotnisko w Chorzelowie.

Realizacją zadania zajmuje się Zakład Elektroniki i Automatyki z Tarnobrzega. Koszt zadania wynosi 271 916,10 zł.

Przebudowane skrzyżowanie ma być oddane do użytku do 30 października br.

k


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-08-11 09:32:30) karmazynowy

  Światła

  Panie OCHALIK, a kiedy takie powstaną na Woli Mieleckiej. Tak się składa że tutaj piesi również przekraczają jezdnię.

 • (2018-08-09 16:51:49) lukasz200992

  I dobrze

  Dla ruchu na Tarnobrzeg jest obwodnica. Tu powinno się wprowadzać rozwiązania poprawiające bezpieczenstwo. Mam nadzieję, ze powiat za rok zrobi swiatla kolo piekarni a za 2 lata ścieżkę rowerową do Mielca. Oby to byl znak, że powiat przypomnial sobie o Chorzelowie, a nie chwyt wyborczy.

 • (2018-08-09 14:24:25) ariel33

  Komu dobrze, a komu źle.

  Tak dla przykładu to na starej 4 ce, w stronę Krakowa inny wielebny załatwił sobie sygnalizację. Korki straszne, przekleństw także na to utrudnienie. To droga wojewódzka, skrzyżowań ma mnóstwo z drogami lokalnymi. Po drodze sporo kościołów. Niech każdy z urzędników watykańskich załatwi sobie podobne światła i na pewno będzie lepiej. Pytanie tylko komu. Na pewno nie kierowcom. Dlaczego nie rozwija się dróg lokalnych, zamiast podporządkowywać ogół kaprysom jednego człowieka? Był kiedyś pomysł przebicia drogi na Borek, to by sporo problemów rozwiązało dla lokalnych mieszkańców.

 • (2018-08-09 12:05:59) bawół

  światła

  Dzięki panie sołtysie Jachyra,oby tak dalej a będzie bezpiecznie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!