Ponad 2,6 mln zł dofinansowania na remont dróg w centrum miasta. To dotacja od wojewody Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiUrząd Miejski w Mielcu pozyskał kolejną dotację zewnętrzną. Tym razem wojewoda podkarpacki będzie współfinansował remont dróg w centrum Mielca.

Wojewoda podkarpacki przyznał dotację dla miasta Mielca na realizacje remontu dróg w centrum miasta. Chodzi tu o dwie duże inwestycje: modernizację ulicy Kochanowskiego wraz z przebudową ul. Sikorskiego i Staffa oraz na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Arczewskiego i Żeromskiego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


- Dotacja od wojewody podkarpackiego wyniosła 2,6 mln zł. To środki rozwój infrastruktury drogowej na terenie miasta Mielca poprzez przebudowę i rozbudowę ciągu komunikacyjnego w centrum miasta Mielca: Arczewskiego, Żeromskiego, Kochanowskiego, Sikorskiego i Staffa – powiedział Fryderyk Kapinos, pełniący obowiązki prezydenta Mielca.

Remont ulicy Kochanowskiego dobiega już końca – od 10 września droga ta będzie otwarta dla mieszkańców. Inwestycja ta kosztowała 3 mln zł. Trwają za to prace przy remoncie ulicy Sikorskiego i Kochanowskiego, a w poniedziałek 10 września rozpoczną się roboty na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Arczewskiego.

- W tym roku te inwestycje drogowe mają być zrealizowane. Naciskamy wykonawców, by remonty te wykonali na czas – podkreśla Kapinos.

m 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-09-10 11:21:20) Mielczaninnadorobku

    BARDO WAŻNA INWESTYCJA

    Tylko że tyle to kosztowała nowa "trawa" na Stali - nie mówiąc ile kosztuje cały zespół i cała ta nie wydolna organizacja a gdzie masę innych potrzebnych inwestycji jak NP; nowy "WIZYTOWY" budynek PKS za minimum 50 MLN - tak by jak ktoś przyjedzie do Mielca widział że nie jest to wiocha zabita deskami i by służył też Mielczanom, by wszystkie przyjazdy/odjazdy były kompatybilne i na jednej multimedialnej tablicy. Kolejna sprawa to mosty, do tego co teraz mamy powinny być pociągnięte cztery pasy ruchu (miejsce jest) do samego mostu!!! Trochę prawo skrętów, boisk do kosza i siatki na osiedlach i oczywiście hala widowiskowa na 4000 widzów wraz z dużym basenem. Szkoda że nie myśli się przenieść wszystkich imprez Mielca na BŁONIA i tam tak je zmodernizować by wszystkie imprezy MIELCA poza pokazami Lotniczymi mogły się tam odbywać. Też można zmonitorować miasto i wziąć się za "żuli" np; pod halą targową i w lasku koło szkoły podstawowej nr 3. ITD........

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!