Ruszyła budowa ronda przy kościele MBNP. Uwaga: droga całkowicie nieprzejezdna! Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Drogi

Zgodnie z zapowiedziami drogowcy zamknęli skrzyżowanie ul. Żeromskiego i Arczewskiego i rozpoczęli prace rozbiórkowe. W tym miejscu powstanie nowe rondo.Jak informowaliśmy w minionym tygodniu na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Arczewskiego powstanie rondo, którego budowa rozpoczęła się właśnie dzisiaj – 10 września.

Warto przypomnieć: skrzyżowanie jest całkowicie nieprzejezdne! Nie można tam wjechać z żadnej z dotychczasowych stron: od strony ulic Żeromskiego, Chopina i Parkowej. Ulica Kazimierza Wielkiego dla jadących z ulicy Wolności jest zatem drogą ślepą.

Skrzyżowanie jest całkowicie nieprzejezdne - zgodnie z mapką:


Kliknij, aby powiększyć.

W ramach inwestycji wartej 1 milion 443 tys. zł powstanie nowe rondo, które ma być znacznie bezpieczniejszym sposobem poprowadzenia ruchu drogowego w tym miejscu.

Ponadto powstać mają miejsca parkingowe i aktywne przejście dla pieszych – ma być znacznie bezpieczniej. Przebudowana zostanie też sieć energetyczna i wodociągowa. Wszelkie prace powinny zostać zakończone jeszcze jesienią tego roku.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-09-18 15:30:04) Mielczaninnadorobku

  TO JEST WAŻNA I RUCHLIWA ULICA A NIE PLAC ZABAW!!!

  PS; Tylko zielony barak z kwiatami trzeba by było na koszt miasta właścicielowi pod szpital przenieść by nie miał "przeciwko" ///////// 3. Faktycznie pod szkołą podstawową nr 3 jak i pod ogólniakiem, też urzędem miasta brakuje parkingu i zatoczki więc można by było na tej wcale nie wykorzystanej \"łące\" trawo-błocie wybudować parking i bezpieczny zajazd dla dzieci Miejsca tam jest;................................................................................... OD KOMENDY POLICJI AŻ PO PRZYSTANEK PKS MOŻNA WYBUDOWAĆ PARKING DLA 150 SAMOCHODÓW A ZA PRZYSTANKIEM W KIERUNKU SZKOŁY NR 3 BEZPIECZNĄ ALEJKĘ / ZAJAZD DLA MNIEJSZYCH DZIECI Z MEGA BEZPIECZNYM PRZEJŚCIEM I MONITORING !!!................ PS; i żuli wypędzić z lasku obok bo tam idą dzieci do domu i do tragedii daleko niema !!!!!!!!!!!!

 • (2018-09-18 15:23:10) Mielczaninnadorobku

  TO JEST WAŻNA I RUCHLIWA ULICA A NIE PLAC ZABAW!!!

  1. Oczywiście że pod wybory, przecież obok jest kościół, tylko Panowie z PIS mają dużo "wtop" inwestycyjnych - (NIE TRAFIONYCH INWESTYCJI- PROPAGANDY) i nie wiem czy nawet tą w sumie potrzebną coś w swoim wizerunku zmienią. Myślę że obiecane 50 szt, śmigłowców lub coś w tym stylu pozwoliło by im coś myśleć o lepszym wyniku??? 2. Tam faktycznie przydało by się rondo a nie jakieś dziwne skrzyżowanie.................................................................. Generalnie jestem ZA modernizacją tego "czegoś" 3. Faktycznie pod szkołą podstawową nr 3 jak i pod ogólniakiem, też urzędem miasta brakuje parkingu i zatoczki więc można by było na tej wcale nie wykorzystanej "łące" trawo-błocie wybudować parking i bezpieczny zajazd dla dzieci Miejsca tam jest;................................................................................... OD KOMENDY POLICJI AŻ PO PRZYSTANEK PKS MOŻNA WYBUDOWAĆ PARKING DLA 150 SAMOCHODÓW A ZA PRZYSTANKIEM W KIERUNKU SZKOŁY NR 3 BEZPIECZNĄ ALEJKĘ / ZAJAZD DLA MNIEJSZYCH DZIECI Z MEGA BEZPIECZNYM PRZEJŚCIEM I MONITORING !!!................ PS; i żuli wypędzić z lasku obok bo tam idą dzieci do domu i do tragedii daleko niema !!!!!!!!!!!!

 • (2018-09-13 09:30:09) Borys71

  Rondo

  Dzieci nie mają prawa do głosowania. Gdyby miały pewnie pomyślano by o zatoczce koło szkoły . Rondo koło kościoła jest ważniejsze dla potencjalnych wyborców "dobrej zmiany".

 • (2018-09-12 08:31:27) wilko

  Zerwali asfalt koło szkoły - mogli by zrobić przystań

  bezpieczną dla dzieci, a tam pewnie nawet przystani dla autobusów nie zrobią - ale miejsca parkingowe przy kościele to muszą - niech se robią, ale niech pomyślą też o dzieciach.

 • (2018-09-11 12:10:17) zxs79

  Po co nazywać?

  Bo można na nich stanąć błogosławioną polityczną stopą i zrobić sobie zdjęcie przed wyborami co by wyborcy z wdzięczności bili pokłony do samej ziemi. Jak nie będzie już rond to będą karetki i radiowozy nazywać.

 • (2018-09-11 09:01:34) Antico

  a po co nazywać ronda

  te tablice z nazwami zasłaniają znaki drogowe. Znowu będzie jakiś wyklęty.....albo kaczyński.

 • (2018-09-10 22:00:49) adrian134

  Kolejny wynalazek

  Proponuje znowu wymyslic cos rownie idiotycznego jak" rondo" kolo kirchoffu bo raczej mozna nazwac to dwoma drogami z lamanym poerszenstwem umieszczone na jezdni w ksztalcie kola

 • (2018-09-10 21:13:47) tomek76

  nazwa

  prosze nie nazywajcie ulic czy rond w Mielcu bochaterami, nie macie tam zasłuzonych ormowców czy co?

 • (2018-09-10 17:45:21) Borys71

  Rondo

  Ciekawe czy patrona tegoż jakże potrzebnego ronda już wytypowali?

 • (2018-09-10 17:04:23) Albee

  Zamknąć wiadukt

  Zamknijcie jeszcze wiadukt

 • (2018-09-10 14:13:20) Rewizor

  POLSKA HUSARIA

  Nie ma granic ni kordonów, polska husaria wjedzie mimo zakazu ruchu. Bez względu na płeć kierowcy, markę i kondycję samochodu. Nic tam znaki, pracujące maszyny, manewrujące wywrotki czy nawet brak jezdni! Czyste szaleństwo i masakra! A policyjna drogówka, zbyt blisko by zauważyć? Aaaaaaaaaaa! Wiem, zabezpieczy za to nakrapianie rond i cięcie szarfy! Pozdrawiam!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!