Zakończyły się remonty sześciu dróg w gminie Mielec Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

DrogiOsobiście wójt Józef Piątek dokonał odbiorów sześciu dróg w miejscowościach Chrząstów, Rydzów, Wola Mielecka, Chorzelów. Wymiana nawierzchni i położenie nowego asfaltu miało potrwać do połowy lipca. Firma z zadania wywiązała się terminowo. Najdłuższy odcinek prawie kilometra asfaltu wykonano w Rydzowie.


- Do tej inwestycji gmina podeszła kompleksowo rozpisując sześć dróg w jednym przetargu, aby uzyskać jak najlepszą cenę. W większości remontów powstały niemal nowe drogi. Łączna kwota realizowanych inwestycji to 381 793,48 złotych. Wykonawcą inwestycji była firma z Piaseczna. Przebudowa dróg objęta jest 60 miesięczną gwarancją. Jestem mile zaskoczony jakością wykonania inwestycji. Stały nadzór w terenie prac przez pracowników Urzędu Gminy nie jest w tym aspekcie bez znaczenia – informuje wójt Piątek.

Najpoważniejsza przebudowa miała miejsce w Rydzowie. Miejscowość ta od pewnego czasu stała się bardzo popularną. Przypływ nowych mieszkańców jest widoczny. Nowe domy, działki rekreacyjne, zlokalizowane są w malowniczym krajobrazie rydzowskich lasów i polan. Gęstniejące zaludnienie warunkowało przebudowę traktu zastępując kruszywo asfaltem, tym samym poprawiając komfort życia mieszkańcom. 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Dodatkowym impulsem do wykonania drogi było uzyskanie dużego dofinansowania od Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart w ramach PROMES w kwocie 210 tysięcy złotych. W tym rozdaniu była to najwyższa kwota dotacji ze wszystkich gmin powiatu mieleckiego.

Szczegółowy wykaz przebudowanych dróg:
- przebudowa drogi gminnej w m. Chrząstów dz. ew. 1082/2 
- przebudowa drogi gminnej w m. Chrząstów  dz. ew. 1071/2, 1064
- przebudowa drogi gminnej w m. Wola Mielecka dz. ewid.  661/10 
- przebudowa drogi w m. Wola Mielecka dz. ewid. 1430
- przebudowa drogi gminnej w m. Chorzelów dz. ewid. 232/11 
- przebudowa drogi gminnej Nr 103423 Podleszany - Rydzów dz. nr ewid 1100 w km 1+820 - 2+620 w miejscowości Rydzów

m
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!