Półmilionowa inwestycja w Trześni. Powstanie droga, parking i odwodnienie Drogi - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Drogi
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Drogi17 sierpnia w budynku Gminy Mielec wójt Gminy Józef Piątek podpisał umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. budowa drogi wraz z parkingiem i odwodnieniem. - Ten strategiczny odcinek ma nowe połączenie dla miejscowości Trześń i Wola Chorzelowska i ułatwi komunikację w tej części Gminy Mielec - mówił Józef Piątek.


Jeszcze w lutym rozstrzygnięto sprawę dokumentacji projektowej na przebudową drogi. Następnym procesem realizacji było wyłonienie wykonawcy przedsięwzięcia. W ogłoszonym przetargu najlepszą ofertę złożyła firma DB Budownictwo z Rytwiany, która wykona inwestycję za cenę 504 792,00 zł.

- Za ponad pół miliona złotych wybudujemy pół kilometra drogi o szerokości 5 metrów. Dodatkowo na całej długości powstanie parking. Termin zakończenia realizacji inwestycji to koniec października. Duża inwestycja w tę infrastrukturę ma znaczenie strategiczne. 100 miejsc parkingowych powstanie w bliskiej lokalizacji cmentarza i kościoła – komentuje wójt Gminy, Józef Piątek. - Nowa droga łącząca dwie miejscowości Trześń z Wolą Chorzelowską na pewno ułatwi i ucywilizuje komunikację w tej części gminy Mielec. Jeżeli nie będzie żadnych opóźnień ze strony wykonawcy, pierwsza generalna próba inwestycji odbędzie się 1 listopada.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!