Nowy projekt szkoleniowy dla dorosłych w CKPiDN: 17 września rozpoczynamy zapisy na kursy dofinansowane ze środków UE Edukacja - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Edukacja
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Edukacja

CKPiDN w Mielcu przedstawia bogatą ofertę kursową w ramach projektu „Akademia Kwalifikacji Zawodowych – edycja II”.

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu zaprasza osoby dorosłe na kursy pozwalające nabyć lub uzupełnić kwalifikacje zawodowe w ramach projektu „Akademia Kwalifikacji Zawodowych – edycja II”.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób zamieszkujących lub pracujących w powiecie: mieleckim, dębickim, kolbuszowskim, ropczycko-sędziszowskim lub tarnobrzeskim, wykazujących deficyty w zakresie kwalifikacji zawodowych, szczególnie osoby starsze i o niskich kwalifikacjach z własnej inicjatywy zainteresowane zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Do udziału w projekcie szczególnie zapraszamy osoby powyżej 50 roku życia, a także osoby z wykształceniem do poziomu ISCED 3 włącznie (czyli wykształcenie co najwyżej ponadgimnazjalne).

Rekrutacja na kursy rozpocznie się 17 września br. (poniedziałek)
równocześnie w Biurze Projektu oraz on-line.

W ramach projektu realizowane będą Kursy Umiejętności Zawodowych oraz inne kursy umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych zakończonych zewnętrznym certyfikatem.

Planowane kursy:
•    Administrowanie sieciowym systemem operacyjnym
     Windows Server
•    Pneumatyka
•    Sterowniki PLC
•    Tworzenie stron internetowych
•    Programowanie, obsługa i użytkowanie tokarek CNC
•    Programowanie, obsługa i użytkowanie frezarek CNC
•    Podstawy Adobe Photoshop - Grafika rastrowa
     z elementami podstaw obróbki fotografii cyfrowej
•    Projektowanie w systemie AutoCAD
•    Projektowanie w systemie CATIA
•    Uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowych
•    Uprawnienia elektryczne SEP
•    Spawanie metodą TIG (141)
•    Spawanie metodą MAG (135)

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Rekrutacji można uzyskać w Biurze Projektu w Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego 2B, I piętro, pokój nr 1; pod nr tel. 17 250 64 84 oraz e-mail: oraz na stronie www.akz.ckp.edu.plProjekt „Akademia Kwalifikacji Zawodowych”
jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020,
Oś Priorytetowa IX Jakość Edukacji i Kompetencji w Regionie,
Działanie 9.5 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych
w formach pozaszkolnych.

 

Artykuł sponsorowany.


 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!