Czytelnik zaniepokojony składowiskiem przy Alei Kwiatkowskiego Interwencje czytelników - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Interwencje czytelników
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Interwencje czytelnikówMowa o działce obok Centrali Technicznej przy Alei Kwiatkowskiego, gdzie od wielu tygodni składowana jest ziemia.


- Przy ul Kwiatkowskiego obok Centrali technicznej tworzy się kolejne „śmietnisko”? Jeśli tak, to kto wydał zezwolenie aby przy głównej ulicy na Strefę urządzać „śmietnisko”? Proszę nie tłumaczyć, że to własność prywatna – bulwersuje się czytelnik hej.mielec.pl.

Nie on pierwszy zwraca uwagę na mało estetyczne zagospodarowanie tego fragmentu miasta. Faktycznie widoczne są tam hałdy ziemi, ale też regularnie można spotkać krzątających się w tym miejscu pracowników… Mimo wszystko lokalizacja tego miejsca jest bliska centrum miasta, przy bardzo popularnej ulicy i to powoduje, że mielczanie dziwią się tej działalności.hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-04-29 08:39:09) max2611

  Euro Eko

  Zapraszam Wszystkich ekologów z Mielca na lotnisko to zobaczą co to prawdziwe wysypisko i co tam jest przerabiane. Grozi nam jakaś epidemia. Smród roznosi się na całą strefę.

 • (2018-04-28 16:24:45) jurek

  Złodziej sam się ujawnił

  Na ul Przemysłowej ktoś nagminnie kradnie znak drogowy Zakaz ruchu ciężarówek od strony starej bazy PKS Wystarczy dzisiaj zobaczyć jak to wygląda jakie stwarzają niebezpieczeństwo parkujące ciężarówki jak odbywa się ruch drogowy na tym odcinku drogi Totalne bezprawie

 • (2018-04-01 11:14:31) tedi68

  Złomowisko!

  A czy zwrócił ktoś uwagę na złomowisko naprzeciw niemalże Centrali Technicznej,to teren prywatny co nie oznacza ,że taki "syf" można w taki sposób być składowany i zalegać tam od dawna.Gdzie nasza straż miejska?Czy ona w ogóle funkcjonuje w tym mieście bo jeśli tak to nie wykonuje tego do czego jest zobowiązana,a ja(między innymi)muszę ich utrzymywać.W imię czego pytam?

 • (2018-03-12 22:11:12) razdwatrzyosiem

  ...

  Niech się zajmie swoimi sprawami a nie wpierdziela sie tam gdzie nie powinien. Pewnie jakiś były ormowiec.

 • (2018-03-12 18:23:06) lukasz200992

  Stara siedziba areoklubu

  To jest dopiero tragedia i nic o tum nie napiszecie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!