Przy ulicy Witosa powstać ma kompleks sportowo-rekreacyjny z boiskami i placem zabaw Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeW tym roku planowane jest opracowanie dokumentacji i początek prac polegających na budowie miejsca rekreacji przy ulicy Witosa.

Inwestycję tę do budżetu miasta wprowadzili radni Prawa i Sprawiedliwości. Prace przebiegać będą etapowo i mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Na razie jednak powstać musi projekt kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 Przy ulicy Witosa planowane jest boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x60 metrów. Do dyspozycji ma też być boisko do siatkówki plażowej. Powstać ma również miejsce rekreacji dla młodszych mieszkańców – plac zabaw. To właśnie od niego ma rozpocząć się budowa kompleksu.

Miasto dysponuje odpowiednią działką, wymaga ona jednak sporo prac adaptacyjnych, m.in. przełożenia linii energetycznej oraz wyrównanie terenu.

W roku 2017 miasto poniesie koszty wykonania projektu i przygotowania inwestycji oraz budowy placu zabaw za około 155 tys. złotych.

m


 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-01-17 21:51:47) Piechu Lechu

    wiadomo w którym miejscu? Ulica Witosa jest bardzo długa

  • (2017-01-17 09:07:08) Gaba

    Zabawa na "świeżym" powietrzu

    Taki kompleks to fajna sprawa, ale co nam po nim, jeśli ciągle pojawiają się ostrzeżenia przed wychodzeniem z dziećmi z domu i aktywnością sportową mieszkańców bo raz kolejny przekroczone zostały normy - kilka lub kilkanaście razy..

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!