Niemal 160 tys. złotych kosztować będzie oświetlenie deptaku łączącego ul. Okrężną i Długą Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeUrząd Miejski w Mielcu rozstrzygnął przetarg na budowę oświetlenia ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ulicą Okrężną a Długą.

Firma Elektromontaż Rzeszów S.A. wykona budowę oświetlenia deptaku pomiędzy ulicą Okrężną a Długą. Ścieżka ta to przede wszystkim droga do Szkoły Podstawowej nr 13 mieszczącej się na ul. Łąkowej. Koszt prac to 159 777 zł. To mniej niż zakładał magistrat - w budżecie na tę inwestycję zabezpieczono 234 920 zł.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Prace podzielone są na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje budowę oświetlenia od ul. Klonowej do Długiej, drugi to fragment Klonowa-Okrężna.

Łącznie na całym odcinku stanąć ma prawie 40 latarni w technologii LED. Najpierw jednak wybudowana zostanie podziemna sieć elektroenergetyczna.

Prace mają się zakończyć w połowie listopada.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-10-08 21:29:01) ~

    Super wiadomość!

    Lecz, proponowałbym przy tej okazji zamontować monitoring. Dlatego, iż ten deptak jest wybiegiem i spacerem dla posiadaczy piesków, (nie mam nic do zwierząt) którzy w sposób jawny pozwalają tym zwierzakom na sadzenie odchodów na deptaku- bezkarnie. Pomimo, że są tam kosze na odchody, nie stać tych właścicieli (panów i pań) na zbieranie po swoich championach! A przy okazji zamieszkująca w Mielcu okoliczna napływowa ludność, tak masakrycznie zanieczyściła pobliskie lasy, ze można się zabić spacerując po pobliskich ścieżkach leśnych. HOŁOTA jest wśród nas.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!