Wybrano wykonawcę siłowni i kompleksu street workout na Bulwarach Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjePonad 160 tys. złotych kosztować będzie budowa siłowni zewnętrznej i kompleksu do street workout na Bulwarach. Magistrat wybrał wykonawcę tych prac.

Budowa siłowni i kompleksu street workout na Bulwarach kosztować będzie dokładnie 162 471 zł. Pracami zajmie się firma FHU HUSE z Bielska-Białej.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


To pierwszy etap zagospodarowania terenów przy ul. Rzecznej. W ramach tej części inwestycji wykonany zostanie kompleks street workout z zestawem do ćwiczeń na amortyzującej powierzchni. Obok powstanie strefa siłowni.

Na Bulwarach docelowo powstać ma miejsce rekreacji z boiskami oraz bryłą wspinaczkową. Inwestycję tę do tegorocznego budżetu zgłaszali radni Prawa i Sprawiedliwości.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-12-06 12:26:53) ~

    Coś dla ciała i ..... dla ducha

    Puki co, brzmi obiecująco. Za wałem proponuję uporządkować trochę łoziny, rzucić ławicę piachu i parę malowniczych głazów z zejściem na brzeg rzeki. To malowniczy zakątek z bogatą fauną i florą. Tereny lasu łęgowego. Potrzebna jest tablica informacyjna - herbarz (zielnik, herbarium), z grafiką i opisem, oraz atlas zwierząt występujących na tym terenie. Najlepsza rekreacja i terapia dla ducha to natura. Bulwary Miejskie, ulica Rzeczna brzmi swojsko dopóki jakiś palant i lizi-dupca z wazeliną nie zamieni uchwałą nazwy na "ku czci...." Nadmieniam, że jest to jedyne bezpieczne zejście nad rzekę. Zwarta zabudowa jednorodzinna zamknęła na całej długości brzeg - miasto swobodny, dostęp do rzeki i spacery na łonie natury kończą się najczęściej wyzwiskami "właścicieli" przyległych do wału terenów.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!