Ruszył remont w budynku starostwa. Powstanie m.in. dodatkowe wejście do windy Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Inwestycje

Fot. Powiat Mielecki

W Starostwie Powiatowym w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6 rozpoczęły się prace remontowe. Zmiany dotyczyć będą w szczególności pierwszego piętra. Do połowy kwietnia wybudowane ma zostać również dodatkowe wejście do windy.


Fot. Powiat Mielecki

- Prace prowadzone są obecnie na pierwszym piętrze urzędu, gdzie do końca ubiegłego roku swoją siedzibę miała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu. Po tym, jak przeniosła się ona do budynku starostwa przy ul. Sękowskiego, rozpoczęły się prace dostosowujące piętro do innych potrzeb urzędu – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu.

Remont obejmuje m.in. wymianę drzwi wejściowych i posadzek, remont ścian i sufitów oraz prace przy wymianie instalacji.

Ważnym elementem realizowanego zadania będzie budowa zewnętrznego wejścia do windy wraz z pochylnią dla niepełnosprawnych i zadaszeniem. Niepełnosprawni i osoby starsze skorzystają z tego udogodnienia już w połowie kwietnia.

Koszt prowadzonych prac to 455 200,00 zł.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-02-12 10:23:17) Zawisza

    Odkąd nastała

    dobra zmiana to tylko remontuje już raz winde zrobili to spaprali tera kolejne miliony komu się po przewraca w główce co tynki na głowę leciały przesada ale to dla urzedaski by wybory dobrze policzyli nie a zapomniałem kiedy remont daszku nad up a i kiedy wieża co mało dołożyć

  • (2018-02-12 10:21:42) Zawisza

    Odkąd nastała

    dobra zmiana to tylko remontuje już raz winde zrobili to spaprali tera kolejne miliony komu się po przewraca w główce co tynki na głowę leciały przesada ale to dla urzedaski by wybory dobrze policzyli nie

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!