Kolejna zmiana w terminie otwarcia ofert przetargu na budowę hali sportowej MOSiR Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie zmienił termin otwarcia ofert na budowę hali sportowej. To nastąpić ma pod koniec lutego.

Obecnie prowadzony jest drugi przetarg na budowę hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Solskiego 1. W pierwszym, ogłoszonym w połowie września 2017 roku, nie wpłynęła żadna oferta od firm zainteresowanych tą inwestycją. Sam termin otwarcia ofert był wielokrotnie przekładany – ze względu na zapytania jakie trafiały do MOSiR od firm.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

Przetarg ponownie ogłoszono 20 grudnia minionego roku. Pierwotnie oferty otwarte miały zostać 1 lutego. Jednak już na sesji Rady Miejskiej 25 stycznia mówiono, że termin ten zostanie wydłużony o kilka dni. Wydłużono go ostatecznie do 16 lutego.

Wprowadzono jednak kolejną zmianę daty zakończenia przyjmowania ofert. Teraz ich otwarcie zaplanowano na 26 lutego. To efekt wniosku jednej z firm, która popierała go faktem, że MOSiR wprowadził szereg zmian w dokumentacji projektowej. Przedsiębiorstwo zaznaczało, że wydłużenie terminu składania ofert pozwoli na wykonanie rzetelnej wyceny inwestycji.

Zmiany w projekcie to zabieg optymalizacji tej inwestycji, która ma nie tylko pomóc w rozstrzygnięciu przetargu, ale i zmniejszyć koszty budowy hali.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-02-14 20:41:01) vaclav

  Decydenci

  Dziękuję, że przypomniano jak to z ta decyzją było. Okazuje się, że pan Bieniek i jeszcze kilku odważnych próbowało się przeciwstawić Szaleństwu! No i mamy!!! Dwa lata i wiatr hula na placu....po legendarnym Hangarze!!!! Podkreślam, ze eksperci twierdzili, że konstrukcja hali jest praktycznie Niezniszczalna i to prawda, bo podobne stoja sobie w najlepsze na strefie.... Wtajemniczeni dobrze wiedzą, Dlaczego podjeto zaskakujaca deyzje o zamknięciu Hangaru i wyburzeniu i jakie były prawdziwe powody tej decyzji.. I tyle w teamcie!

 • (2018-02-14 19:59:25) Jack Sparrow

  Kto zamknal hale? Prosze bardzo , kilka cytatow:

  „Ta hala w sensie konstrukcji jest niezniszczalna” - Pan prezydent powinien podjąć takie działania, aby hala funkcjonowała do momentu, aż wejdzie tam wykonawca – apeluje Bogdan Bieniek, szef klubu radnych Nasz Mielec. – Należy zaprosić takich ekspertów, którzy powiedzą, że możemy tę hale dalej eksploatować, ale pod określonymi warunkami. Bo przecież nic się nie zmieniło w konstrukcji hali między 5 grudnia ub.r., kiedy w hali było kilka tysięcy ludzi, a 2 stycznia 2016 r. – argumentuje. W podobnym tonie wypowiada się Marek Kamiński, radny powiatowy PiS. – Konstruktorzy tego typu obiektów mówią, że ta hala w sensie konstrukcji jest w zasadzie niezniszczalna – przekonuje. – A więc straszenie jej zawaleniem jest na wyrost. Dlatego apeluję o wykonania jeszcze jednej ekspertyzy tej hali w celu przedłużenia jej żywota. To nie są jakieś gigantyczne koszty, a rozwiązałoby to bardzo wiele problemów – twierdzi. Prezydent Kozdęba: – Nie dam się przymusić! Prezydent nie zamierza jednak ugiąć się pod presją: – Przypominam, że hala była dopuszczana do użytkowania do końca ub.r., ale pod warunkiem jej modernizacji – podkreśla. – Jeżeli okaże się, mam nadzieję, że pod niczyim wpływem, wyjdzie kolejna ekspertyza, która powie, że można użytkować halę, ktoś później powie jeszcze inaczej, zacznie się robić szum wokół sprawy, to na końcu ja podpisuję się pod decyzją. Nie dam się więc przymusić do tego, żeby ktoś składał na moje barki odpowiedzialność za zdrowie i życie mieszkańców! Wiceprezydent Jan Myśliwiec przypomina, że w 2012 r. w hali spadła osłona. – Całe szczęście, że to była noc i nikomu nic się nie stało – wspomina. – Jeżeli nadzór techniczny mówi, że hala się nie nadaje, to moje mówienie nic tu nie da. To ocena biegłych jest podstawą do podjęcia decyzji w tej sprawie. Inna sprawa, że kolejna ekspertyza będzie kosztować.

 • (2018-02-14 11:37:25) diphisli

  Zmiany, poprawki, opóźnienia.....

  Kulawy projekt = kulawa inwestycja.

 • (2018-02-14 09:21:34) Rafał GanG

  Należy im przez cały czas przypominać ich własne wypowiedzi i obietnice. Bo decydenci mają bardzo krótką pamięć jak można poniżej w komentarzach przeczytać i porównać z ich aktualnymi wypowiedziami. Nie wiem czy oni myślą, że jak sami "zapomnieli" to nie pamiętają również inni, czy mają ludzi za naiwniaków.

 • (2018-02-14 08:46:47) stalowy39

  Gdzie podziało się stare lodowisko? Wie pani Anna K.

  https://www.hej.mielec.pl/miasto2/inwestycje/art868,w-mielcu-powstanie-nowe-lodowisko-na-smoczce.html "Po oględzinach konstrukcji lodowiska urzędnicy uznali jednak, że trzeba wybudować zupełnie nowe lodowisko, stare jest już w na tyle złym stanie, że nie ma sensu inwestować pieniędzy w jego przeprowadzkę" - prezydent Siemek.

 • (2018-02-14 08:45:05) stalowy39

  Kto zamknąl "niezniszczalną" halę?

  http://supernowosci24.pl/hangar-arena-zamknieta-na-cztery-spusty/

 • (2018-02-13 21:51:28) robert66

  Hali nie ma i nie będzie !!!

  Panie i Panowie Radni Miasta Mielca ! doprowadziliście do zburzenia bardzo dobrej hali tzw " Hangar Areny " a hali jak nie było tak nie ma i nie będzie !!! Czy ktoś rozliczy to towarzystwo ???

 • (2018-02-13 18:06:39) vaclav

  Hala, basen i lodowisko

  Szału ofert pewnie nie ma, bo bez powodu terminu kolejnego przetargu nie przesunięto!!! Trzeba TO piwo wypić co nam Decydenci nawarzyli... Nie ma Legendarnej Hangar Areny (ino pusty plac)! Nie ma lodowiska! Nie ma drugiego basenu, a na Smoczce popływać sie nie da, bo za dużo ludzi!! A miało być tak pieknie, prawda Panowie Radni!!!

 • (2018-02-13 17:16:28) mlc-marko

  Odp. nr 3 i obie przekroczą kwotę przeznaczoną na hale o 15 i druga o 20 milonów

 • (2018-02-13 15:38:10) gepardia

  Zakłady

  Obstawiamy, ile firm się zgłosi do przetargu? 1. Zero; 2. Jedna; 3. Dwie...

 • (2018-02-13 13:53:16) wafel1111

  ...

  A taka fajna Hangar Arena była.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!