Przedszkole Miejskie nr 16 ma nowy plac zabaw. To inwestycja za prawie pół miliona złotych [FOTO, WIDEO] Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Inwestycje
Całkowicie nowy plac zabaw do swojej dyspozycji ma Przedszkole Miejskie nr 16 przy ulicy Chałubińskiego. Inwestycję przeprowadził Urząd Miejski w Mielcu.

Obiekt przy Przedszkolu Miejskim nr 16 to już 37 plac zabaw na terenie Mielca. - Cieszę się, że mogliśmy coś tak fantastycznego dla przedszkolaków zrobić. To 37 plac zabaw, który powstał w Mielcu - 12 jest przy przedszkolach. Do tego dochodzi 10 siłowni i skatepark – wyliczał Fryderyk Kapinos, pełniący obowiązki prezydenta Mielca.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

To kolejne miejsce rekreacji na osiedlu Szafera. Niedawno do użytku oddane zostało zmodernizowane boisko ze sztuczną nawierzchnią. – Ten plac wraz z boiskiem tworzy świetny kompleks na osiedlu Szafera – podkreślał Fryderyk Kapinos.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się ten plac zrealizować. Dziękuję władzom naszego miasta i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mamy ten obiekt. Myślę, że wszystkie dzieci będą z niego bezpiecznie korzystać – powiedziała Grażyna Ciepiela, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 16.

Plac zabaw wykonało konsorcjum firm Zakład Remontowo-Budowlany Malbud z Mielca oraz Firma Handlowo-Usługowa Malbud z Woli Mieleckiej. Koszt inwestycji to 493 845 zł.

W ramach prac wymieniono urządzenia zabawowe, zagospodarowano teren, wyłożono bezpieczną nawierzchnię, wytyczono alejki i zamontowano elementy małej architektury.

Z nowego placu zabaw przy ul. Chałubińskiego będzie można korzystać też codziennie po zakończeniu pracy przedszkola oraz w weekendy. Obiekt ma być czynny do godz. 21:00.m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!